Alexander Veliký (2004)

Zbytečně dlouhé ,ColinFarrell nenadchl a Angelina Jolie byla podprůměrná.

Andělé všedního dne (2014)

Přesto,že knihy od Viewegha se mě těžko čtou ,jsem byla mile překvapena zfilmováním.Jsem ráda ,že nejsem sama....také jsem ze začátku tápala v postavách.Anděle hráli příjemní herci , ráda jsem viděla v našem filmu herce Mariána Labudu a Zuzanu Kronerovou.Také Bolek Polívka byl ok.Prostě pro mne příjemných 97min.

Anglický pacient (1996)

Jaké má film hodnocení... jsem čekala bombu,ale bylo velké rozčarování.Rozvleklé,zbytečně dlouhé.Konec byl trochu lepší ,ale nezachránil zklamání z celého filmu.

Audience u královny (2021) (divadelní záznam)

Musím ocenit herce,kteří se naučí tolik těžkého textu.Po zhlednutí serialu Koruna nemohu dát více než 2*.Tak, jak vystupovala královna v podání paní Janžurové -válení v křesle ,potřeštěné chování- by si britská královna Alžběta II asi rozmyslela.Režie v tomto směru nedostatečná.

Až na krev (2007)

Délka ubrala na hodnocení.Škoda,námět byl velm dobrý.

Balada o Cable Hogueovi (1970)

Příjemný western bez velkého střílení a výborný Jason Robards se svým krásným záhadným úsměvem ,který mě dostal již ve filmu Tenkrát na západě.

Barbora Hlavsová (1942)

Citlivý film nám ukazuje, jaký byl těžký život na vesnici.Herecké výkony Terezie Brzkové,mladého Rudolfa Hrušinského a stále dobráckého,milého Jindřicha Plachty,.....to byl požitek.

Bastardi (2010)

Špatné hodnocení,ale stojí za podívání.Potřebujete pevné nervy-děs.

Bastardi 3 (2012)

Ožehavé téma,ale šílená hudba na hodnocení ubrala .

Batesův motel (2013) (seriál)

Pilotní díl nezklamal,těším se na další dily .Očekávám napětí ,mrazeni v zádech.