Hodinářův učeň (2019)

Pohádka nenadchla ,ani neurazila.Do role hodinářova učně měl být vybrán mladší herec a né 34letý Michal Balcar.Také Laura mohla být na neplnoletou mladší....

Učitel - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Nejlepší byl 7 díl.Závěr byl zmatený( ,jak píše unrocker,)bylo by záhodno podívat se znovu .Celkově lituji času,který jsem tomuto serialu věnovala.

Nabarvené ptáče (2019)

Bylo našlápnuto na nejvyšší ocenění ,ale strašná délka filmu otupila nadšení , tak jen 4*. Jako celek, mistrovské dílo.

Nový papež (2020) (seriál)

Celkově mě Nový papež zklamal,přesto, že má tak vysoké hodnocení.

Staříci (2019)

Klobouk dolů před hereckými výkony Staříků.Obdivovala jsem sílu ,kterou vynaložil Ladislav Mrkvička ,jak šplhal po svahu k dálnici a pral špinavou tašku ve vodě .To se musel hodně snažit,aby se nezřítil.Mladý člověk se na film díval jinýma očima,než starší ročniky. Pro mne příšerně depresivní podívaná,co dokáže s člověkem udělat stáří.Jak se asi cítí herci ,když se na sebe dívají ,co s nimi čas udělal.Hodnocení 3*,hlavně za to ,jak jsem film protrpěla psychicky,nemohla jsem dát více.

Kat nepočká (1971) (TV film)

Výborný výkon Jiřiny Bohdalové.Strach, který v ní doutnal se rozhořel tak,že jsem ho cítila také já.Martin Růžek byl také výborný,byl to pan herec.

Pamětnice (2009)

No to se Magnuskovi opravdu nepovedlo.Deprimující film o stáří a zlobě kterou Miluška Bínová nosí v sobě celý život.Plejáda našich herců to nezachránila.Nevím proč ,ale Libuši Švormovou těžko snáším,vždy hraje odporné ženské.Tady si to opět vybrala plnou měrou.

Nový papež - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Stále očekávám více ,snad 3 bude svižnější a Malkovich zazáří.

Jseš mrtvej, tak nebreč (2010) (TV film)

Hodnocení jsem možná trochu nadhodnotila a to moc Václava Jiráčka nemusím.Krystýně Bokové role slušela.Téma si určitě zaslouží více než 1-2*.