Allan Quatermain a Ztracené Město Zlata (1986)

Laciné triky, jeden jediný hudební motiv na celý film, pouštěný ve smyčce stále dokola. První polovina filmu docela zábavná, druhá půlka ve ztraceném městě jde kvalitou zoufale dolů. Škoda.

Monstrum (2022) (seriál)

Seriál, který navnadí skvělým pilotem, jež vtáhne rovnou do centra dění, leč další díly očekávání vůbec nenaplní. Naopak sklouznou v patlání se Dahmerovým dětstvím, rodinným zázemím, rasovou otázkou, neseriozností policie atd. Poslední tři díly jsou jen utahané tlachání. Škoda.

Monstrum - Kassandra (2022) (epizoda)

Kdyby tam netflus nesral tu politiku a rasizmus, mohlo to bejt za 5. Sendvič scéna je mrazivá do morku kostí - na oskara pro oba zůčastněné... Z následné scény kdy se ozívá z Dahmerova bytu zvuk pily se mi udělalo zle. Jednoho vyšinutého souseda ze kterého šel občas podobný strach jsem nedávno měl, takže se mě tento díl, narozdíl od minulého opravdu dotknul. Lynchovic holka se po pár divných filmech, které mě zklamaly, vypracovala ve zručnou režisérku a jde v papínkových šlépějích velmi dobře.

Monstrum - Skříňka hodného kluka (2022) (epizoda)

Nějak mě to přestává bavit. První díl nastavil laťko hodně vysoko a zdálo se, že se seroš bude ubírat tímhle směrem, leč dětství a rodinné trampoty pana Dahmera mě fakt nezajímají. Peters je sice skvělej, ale debilní děj nevytrhne ani jeho herectví.

Monstrum - První díl (2022) (epizoda)

Olalá...tak tomu říkám rozjezd! Dobrá sada hned od začátku - nebo spíš od konce? Finsherovsky pomalé, ponuré - mnohem lepší než filmové zpracování z roku 2002. A Peters je k posrání podobný skutečnému Dahmerovi. Jsem kurevsky zvědavý na další díl.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Genderově a rasově vyvážená hyperkorektní sračka bez zajímavého děje, zato plná hnusných a nesympatických opičích ksichtů béčkových herců bůhví z které prdele vytažených. Casting dělal totální idiot zřejmě. Že by za ty prachy nemohli najít nikoho lepšího než tuhle sebranku, která je vám celá naprosto ukradená? Zatímco LOTR i GOT měly vynikající zajímavé (byť taky skoro všechny neznámé) herce i děj co vtáhnul hned od začátku, tady dva dny po shlédnutí nemám už v hlavě nic. Pro mě zklamání roku. A co jsem viděl ukázky ze seriálového LOTR, obávám se, že to bude to samé  :(   PS: a ten negr s bílou parukou je fakt na poblití, stejně jako český dabing na úrovni Ordinace v růžové zahradě - fuj!

Poslední království - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Odchod a loučení Aethelflaed s Uhtredem je pro mě nejsmutnější a nejsilnější scéna seriálu. Naprostý vrchol emocí...

Poslední království - Epizoda 8 (2020) (epizoda)

Díl, od kterého se Brida stala definitivně nechutnou zrůdou na zabití....  A i v případě Eardwulfa  je to jen další důkaz, že krysy se mají trestat a likvidovat hned, jakmile se na ně přijde. Tahle falešná humanita, která potom způsobí smrt mnohých mě dokáže vždycky nasrat.