Endeavour - Série 9 (2023) (série)

Skoda, ze Endeavour skoncil. Skvelych 9. serii + pilot. Byla to moje srdcovka. Velmi povedene zakonceni vyborneho serialu. Skvely herci, scenar, hudba. Proste maly britsky serialovy poklad.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Velmi dobra akcni krvava rezba. Potesilo par vychytavek viz napr. RPG akcni scena v Parizi v baraku. Je videt, ze tvurci nic neodflakli. Vyborny je i soundtrack. John Wick je proste vyborny akcni standard. Uvidime jak dopadne pripravovany spin-off Ballerina.

Air: Zrození legendy (2023)

Hodne povedeny film od dua Affleck-Damon. Je videt, ze tato autorska dvojka filmy opravdu umi. Vypiplanej scenar, perfektni rezie, skvely feeling 80. let a velmi dobry soundtrack. Je asi dilem nahody, ze se ve stejny cas objevily velmi dobre filmy Air, Tetris a Pinball: The Man Who Saved The Game.

1923 - Season 1 (2022) (série)

Skvely serial opet od Taylora Sheridana. Serialova bomba se vsim vsudy,

Andor (2022) (seriál)

Nejlepsi serial z prostredi Star Wars. Vyborny scenar a zpracovani. Tohle se opravdu povedlo. Skoda, ze ostatni serialy jsou o tridu nebo o dve horsi. Uz aby byla druha serie.

Chempion mira (2021)

Dobra propagadna na aparatcika Karpova. Scenar je pekne vycucanej z prstu. Linie s manzelkou a s otcem se vubec nestaly. Schuzka Karpova s Fischerem taky ne a ani schuzka Karpova s Korcnojem na kohoutich zapasech. Korcnoj behem partie nenadaval Karpovovi. Posledni zapas nerozhodoval Lothar Schmidt, ale nas velmistr Miroslav Filip. Lothar Schmidt uz musel odjet, protoze byl jak vice jak 3 mesice na Filipinach a musel se starat o svoji praci. Tech nepravd je tam mraky. Katastrofa. Velka oslava sovetskych casu. Jen moje zminka, ze dneska Karpov sedi jako poslanec v Dume a schvaluje valku na Ukrajine. Proste oslava SSSR. Hruza des. Ale to se dalo cekat, ze v dnesni dobe se nemuze natocit nejaky nejaky rozumny film o tomto utkani, zvlast v teto politicke dobe v Rusku.

Yellowstone - Nůž a žádné drobné (2023) (epizoda)

Tak posledni dily 5.rady budou ostry jak britva. Beth se pripravuje na posledni zarez :). Bude to masakr. Sheridan ma neskutecnou schopnost, ze vsechno co napise, promeni na zlato. Uz se tesim na zbytek 5.rady, tak snad bude, co nejdriv v roce 2023.

Časové pásmo bylo změněno