• Krátkometrážní

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Nejdřív jsem myslela, že druhý díl vše pokazí. Kupodivu to taková katastrofa nebyla. Film jsem shlédla a bavila jsem se u něho, zažila smutnější chvíle, ale myslím, že film je opět vydařený. Animace nádherná, přibylo spoustu nových draků a hlavní hrdinové trochu "dospěli". Děj byl o něco slabší. Bezzubce se nedalo odolat - ten její kukuč, to mě dostávalo.

Jak vycvičit draka (2010)

Úžasný animák s napětím, humorem i překvapením. Bezzubka je prostě neodolatelná. Animace se velmi povedla a příběh je taky vydařený. Řekla bych, že je to jeden z mých oblíbených animáků. Určitě doporučuji.

Raubíř Ralf (2012)

Super animovaná pohádka o hrách. Pěkný příběh se špetkou překvapení. Rozhodně pobavila.

Dračí srdce (1996)

Podle mě jeden z nejlepších filmů s draky. Příběh je jednoduchý, ale zajímavý. Drak je naprosto úžasně ztvárněný. Film jsem viděla už mnohokrát, ale stejně na konci vždycky brečím.

Beetlejuice (1988)

Tento film jsem milovala od malička a pokaždé, když ho vidím, mě baví pořád stejně. Trochu toho strašení, humoru a šílenosti dohromady vytvoří něco naprosto ujetého :D

Temný rytíř (2008)

Batmana jsem nikdy neměla nějak v oblibě, ale musím říct, že mě film naprosto pohltil. Dlouho mě trvalo, než sem se donutila ke shlédnutí, ale rozhodně to stálo za to. Perfektní huba, suprové efekty, napínavý děj...no prostě bomba. Heath Ledger předvedl bezkonkurenční výkon v roli Jokera. Jsem naprosto nadšená.

Velký Gatsby (2013)

Film mě nadchl hlavně svou vizuálností, hudbou a kostýmy - to bylo perfektně zpracované. Samotný příběh už ale tak dobrý nebyl. Ze začátku se to docela rozjelo, bylo to živé, ale pak se to nějak zpomalilo a trochu natáhlo. Herecké výkony byly více než průměrné.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Příběh je v podstatě stejný jako v prvním dílu, jen trochu napínavější. Opět jsou zde zbytečně zdlouhavé scény, které mohli být zkráceny. Jinak velmi vydařené kostýmy a maskérské práce.

Hunger Games (2012)

Podle ukázek jsem se na film těšila a byla zvědavá. Film samotný mně však trochu zklamal. Některé scény byly příliš dlouhé a docela nudné. Film mohl být tedy o několik minut zkrácen. Na začátek her se dostaneme někde v půlce filmu a samotný lov je chvílemi nezáživný a málo energický. Příběh je zajímavý a film je jinak pěkně zpracovaný.

Pomsta kameramana (1912)

Tento film patří do počátků animovaného filmu a na svou dobu je výborně zpracovaný. Krásný jednoduchý a vtipný příběh, pěkné postavičky brouků i scéna. U filmu se pobaví i dnešní divák.