Hra na city (2024)

Na remake to nebylo špatné, rychle to uteklo a několikrát jsem se od srdce zasmál.

Deadpool & Wolverine (2024)

Tenhle film Marvel opravdu nutně potřeboval. Neskutečná akční jízda plná krve, humoru a hláškujícího Deadpoola. Film si dělá srandu snad že všeho, včetně sebe, Marvelu, Disney, Foxů atd. Akce je prostě vynikající, ani nelze napsat, která byla nej. Možná ta v MPV. Jackman a Reynolds jsou výborně sehraní a musím říct, že jsem dlouho neviděl mezi herci v buddy movie takovou chemii. No prostě paráda a za mě asi to nejlepší co letos v kinech běželo. Zvlášť když si film užijete v Cinema City IMAX, to je opravdu the top.

The Perfect Escape (2023)

Pár úsměvných scén a jedna slušná podpostelová scéna, jinak nic co by stálo za vidění. Postavy jsou víceméně nesympatické, především eko aktivistka. A scéna s houbičkama byla fakt příšerná .

Chlap na střídačku (2020)

Pomsta za nevěru, která se poněkud zvrtla a vyústila až v absurdní konec. První polovina filmu byla fajn, hlavně Chýlková si to musela totálně užívat. Až mi bylo chvílemi Langmajera líto. Druhá polovina se už ale zvrhla do přehánění, které vyústilo v opravdu absurdní závěr, který byl celkem předvídatelný. Nicméně na českou komedii to bylo fajn.

Sleeping Dogs (2024)

Je to fajn thriller a Crowe je fakt dobrý. Nebýt toho, že Gillan opravdu neumí hrát a je děsný dřevo a toho, že zhruba v polovině filmu už tušíte, kdo byl vrah, tak by si to zasloužilo i lepší hodnocení, protože takových noirových detektivek, které udrží člověka vzhůru moc není.

Oliver Twist (1982) (TV film)

Výborná adaptace Dickensova románu. Nebylo to zbytečně dlouhé, mělo to spád. Skvělá výprava a hlavně super George C. Scott. Pamatuji si, že to kdysi dávala Československá televize, neškodilo by, kdyby to vyhrabali z archivu a pustili. Sledovanost by to podle mě určitě mělo.

Prázdniny s Broučkem (2024)

Až na pár vtipných momentů to byla naprostá hrůza. Jak tohle mohlo jít do kin? Naprosto o ničem a jediní normální, teda relativně, byly ty děti, jinak zbytek herců byla tragédie, o režii a scénáři nemluvě.

Casper (1995)

Vtipná duchařská komedie, spíše pro ty mladší, ale bylo to fajn. Normální oddychovka.

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Tenhle díl se mi líbil o něco méně než předchozí. Sice jsou tam fakt parádní triky, je to vtipné a akční ale upřímně mi dost vadily lidské postavy, které by neškodilo víc propracovat. Takhle byli herci jen komparsem Konga a Godzilly a všech opičáků. A hlavně mě štvala ta ufnukana holka.

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Na první dva díly to sice nemá, ale rozhodně lepší než třetí díl. Film se nese v duchu prvního dílu, a to i co se tyče akce, které je tak akorát, ale nečekejte mega výbušnou akci současných filmů, ale spíše přehlednější akci osmdesátek. Vtipné to je a i díky nostalgii člověk ledacos odpustí a proto dávám 4 hvězdy.