Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (4 985)

Přežít Mexiko (2017)

Už dávno jsem ztratil iluzi o tom, že by Dolph dostal hlavní roli v něčem kvalitním, ale tohle byl teda solidní průser. Akce se člověk moc nedočká a když, tak je strašně natočená. Naštěstí to má jakýs takýs příběh, ale to je fakt málo.

plakát

Čínský obchodník (2017) odpad!

Čínská slátanina, na kterou se fakt nedá koukat. K tomu fakt hrozný Seagal a ještě horší Tyson.

The Comedian (2016)

Nejsem žádný velký fanda stand upů, ale mám rád De Nira. Sice některé hlášky byly fakt dobré, De Niro opět předvedl svou nevymáchanou pusu, v dobrém, ale celkově mě to moc neoslovilo.

plakát

The Bad Batch (2016) odpad!

Sorry jako, ale stačilo mi prvních 15 minut téhle fekálie a musel jsem to vypnout.

plakát

Sugar Mountain (2016) odpad!

Nudné a naprosto o ničem. Ani jsem to nedokoukal

plakát

Proti vlastní krvi (2016)

Přehlídka anglické špíny,žijící v karavench a dělající jen bordel a zase bordel. Takový celovečerák o cikánech z Ritchieho Podfucku, akorát s tím rozdílem, že to není vůbec zajímavé.

Příslib (2016)

Tenhle film měl obrovský potenciál, a to hlavně v hercích. On i scénář je dobrý, jen by to chtělo režisére, který by filmu dodal alespoň nějaké tempo a nebyl jen prostým uspávačem hadů.

Boj o dědictví (2011)

Vynechat zbytečná tlachání, přidat lepšího režiséra a šlo by to. Takhle je to dost podprůměr.