Po dobrodružství Poseidonu (1979)

Irwin Allen se pokusil navázat na úspěch svého Dobrodružství Poseidonu. Opět zvučné herecké obsazení, ale příběh je tak uměle vykonstruovaný a zbytečný, že kdyby se tento film nenatočil,nic by se nestalo.

Concorde - Letiště 1979 (1979)

Tohle už je opravdu moc. Souboj Concordu nejprve s bezpilotním letounem a pak se stíhačkou je víc, než dokážu skousnout. Nesmí samozřejmě chybět George Kennedy a k tomu zápletka, která je opravdu špatná.

Amíci (1979)

Nezajímavý romantický příběh amerických vojáků, čekajících v Anglii na další vojenskou akci.

Temné stíny (2012)

Hodně slabá Burtonovka. Sice se pan režisér nezapřel, zvlášť v obsazení, výpravě a kameře, ale bohužel je to celé mdlé, krom finálního souboje v sídle Collinsových. Vtipné to taky moc není.

1941 (1979)

Po skvělých filmech se Spielberg pustil do válečné komedie a nutno říci, že šlápl trochu vedle. Je to celkem vtipné, ale chvílemi je to až trapné a nudné.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

No co říct, prostě naprostá paráda. Spousta výborné akce, k tomu spousta trefných hlášek a hvězdná skvadra. Takových filmů kdyby bylo víc.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Krásná sci-fi pohádka s perfektním mimozemšťanem. Jako dítě jsem ten film miloval a vždy s k němu rád vracím.

V kómatu (1978)

Velmi dobrý thriller z lékařského prostředí. Crichton se na postu režiséra dobře uvelebil a natočil moc zajímavý a napínavý film. Sice jsem čekal, že Douglas bude ve finále hlavním záporákem, ale byl jsem příjemně překvapen, že to tak nebylo.

Utečeme na jih (1978)

Naprosto úžasný Jack Nicholson. K tomu výborná chemie mezi hlavními hrdiny.

Časové pásmo bylo změněno