Střihoruký Edward (1990)

Depp opravdu solidní, ale ten film není nic moc, pokud se nechcete kochat kýčovitostí amerického satelitu s podivnými modely a účesy.

Čas smrti (2013) (TV film)

Obehraný příběh. To by snad ani nevadilo, vždycky se bude někdo snažit natočit něco co už tu bylo, ale lépe. Tohle ale není ten případ. Tady detektiv a agentka FBI pracujou dost podivně a i líný divák má vyřešeno dřív než oni. K tomu Robertsonová má výraz arogantní krávy a občas pronese i nějakou tu blbou otázku, viz scéna u opatrovnice. Jo a když má být zabiják vytrénovaný profík, co sloužil u zvláštních sil a má fakt elitní výcvik, neměl by držet pistoli jako prase kost a už vůbec by se neměl přiznávat dřív, než dodělá svou práci. Dvacet procent jen za to, že jsem to dokoukal do konce.

Útěk do bezpečí (1979)

Kriminální drama o nesourodé dvojici, která se spojí při útěku před policií. Čekal jsem víc svižnosti nebo aspoň nějaké herectví, ale nic jsem z toho nedostal. Hodně slabá krimi.

Michael (1996)

Chvílemi úsměvný, trošku dojemný, ale jinak tak trochu andělský roadtrip o ničem. Díky Travoltovi dávám 2 hvězdy.

Saturn 3 (1980) odpad!

No tak to byla opravdu katastrofální psychologická sci-fi. Ještě bych ty příšernosti co Douglas s Keitlem předvádějí skousl, kdyby aspoň ty triky a výprava za něco stály, ale tohle bylo na celém filmu to nejhorší až jsem si nebyl jistý, jestli nešlo o parodii.

Dlouhý Velký pátek (1980)

Slušný thriller o hledání neznámých zabijáků a důvodu proč likvidují gang nejmocnějšího gangstera v Londýně. Je fajn, že se důvod všeho dozvídáme až ke konci a nejsme tak o nic ochuzeni. K tomu moc fajn atmosféra a herecké obsazení.

Doktor (1979)

Snaha o MASH podle Frantíků? Zřejmě ne, humor zde chybí a tak jde jen o vztahy mezi lékaři a sestry. Nutno poznamenat, že vztahy jsou více než nudné a závěr byl tak předvídatelný, až to bolí. Spíš mi to přišlo, jako propagační video francouzských ozbrojených sil, což bylo výpravně moc pěkně udělané. Ale ni víc.

Zimní zabíjení (1979)

Tenhle film byl pro mě dost rozporuplný. Měl celkem slušný spád, ale nebyl moc zajímavý a to byla škoda, protože natočený byl slušně. Ani solidní herecké obsazení nedokázala ze scénáře vymačkat víc než lehký podprůměr.

Nosferatu - Fantom noci (1979)

Slušný horor s vynikající atmosférou a skvělým Kinským. Škoda jen, že film je takový uloudaný.

Ve válečném konfliktu (1979)

No už začátek filmu mě dost rozladil. Věděl jsem, že tam bude romantika, ale dostat ji ve válečném filmu v prvních pěti minutách v takovém množství, to se nepovedlo ani Bayovi v Pearl Harboru. Nicméně nálety jsou slabé a ta trocha špionážní akce snad ještě slabší, takže nám zůstává opět milostný trojúhelník a rádoby dobrý konec.