Co žere Gilberta Grapea (1993)

Na tomhle filmu je jediný zajímavý DiCaprio. Dokonce bych řekl, že je naprosto vynikající. Zbytek je o ničem.

Příběh z Bronxu (1993)

De Niro se pokusil natočit něco ve stylu Scorseseho. Celkem se mu to i povedlo, režii nemá vůbec špatnou. Problém je v příběhu, který je neskutečně nudný a nezajímavý.

Tři mušketýři (1993)

Jak nalákat mladé diváky do kina. Natočíme adaptaci klasiky a obsadíme jí největšími hvězdami, na které mladí letí. To že je scénář příšernej, herci hrajou jak ponocný a režisér je břídil, je už jedno.

Predátor: Evoluce (2018)

Nebudu zakrývat, že jsem byl zklamaný a v rozpacích. Film má svoje klady, ale i zápory. Že je příběh poněkud překombinovaný by mi nevadilo. Akce byla slušná a celý film se pořád něco dělo. Hlavní partička měla své lepší i horší chvilky, ale byla celkem vtipná. Natočené to bylo technicky velice dobře. Black dodal hlášky, ale někdy to dost přeháněl. Co mě ale nejvíc mě zklamali samotní Predátoři. V předchozích filmech je hráli herci a bylo to mnohem realističtější. Noví Predátoři jsou digitální a je to bohužel znát. Chybí jejich poklidná cool chůze a chodějí jak naprcaný kachny. A závěr? Ten to myslím podělal nejvíc. Predátora zabili skoro náhodou a to co jim zanechal byl už fakt vrchol. Doufám, že jestli vznikne další pokračování, nebude na tenhle navazovat.

Soumrak dne (1993)

Herecký koncert Anthony Hopkinse a Emmy Thompson. K tomu zajímavý příběh a romantika neromantika.

Někdo se dívá (1993)

Poněkud nudný thriller. Sice hodně sexu, ale jinak o ničem a hlavně je to dost průhledný.

Cyborg 2 - Skleněný stín (1993) odpad!

První Cyborg je oproti téhle ubohé blbosti výkvětem kinematografie. Špatné úplně ve všech bodech.

Neslušný návrh (1993)

Krom prsou Demi Moore a pohodového Redforda není o co stát.

Příběh policajta (1993)

Tahle vážná role Chanovi moc nesedla. Krom toho příběh není nic moc a ani akce není taková, na jakou je člověk u Chana zvyklý. Škoda

Gangster (1993)

Mohla to být dobrá gangsterka, kdyby se toho chytil lepší režisér a trochu se vypiloval příběh.