Confidential Informant (2023) odpad!

Tak tohle byla opravdu příšernost. Vydržel jsem to asi tak dvacet minut, víc jsem tomu obětovat nehodlal. Gibson ve vedlejší vedlejší roli a Stahl s Purcellem naprosto příšerní. O režii ani nemluvím.

Creed III (2023)

Třetí Creed, ale bez Rockyho. Je to obrovská škoda. No příběh není opět nic nového. Tentokrát se Creed porve s kamarádem z dětství. Jordan jako režisér nezklamal a film se mu celkem povedl. Teda až na ten finálový zápas, který prostě vizuálně působí rušivě. Chápu, že chtěl Jordan natočit něco jinak, ale tohle nebylo zrovna ono. Záporák Majors je muž na svém místě. Ukřivděně se tvářící chudáček, který je vlastně pořádná kurva. Je celou dobu natolik nesympatický, že i ten kdo nemá Jordana v oblibě, tak mu bude fandit. Jinak mi přišel film až moc upovídaný, a boxu málo. Méně keců a víc sportu by neuškodilo.

Den a půl (2023)

Netflix se drží kvantity na úkor kvality. Tentokrát mě sympatický Fares Fares, který mi velice chybí v Oddělení Q, natočil vlastní film, který je opravdu pitomý, nudný a vlastně extra nudný. Člověk by u něj čekal něco víc, když ví kolik úspěšných filmů má za sebou jako herec.

Desperation Road (2023)

Hodně slabé a celkově utahané. Nic zajímavého a dost dobře nechápu, co vedlo Gibsona a Hedllunda k tomu, že se upsal tomuhle braku.

Detektiv Knight: Den nezávislosti (2023) odpad!

Ufff, tak to byl zase paskvil. Willis opravdu špatný, i když je tam jen v pár scénách a zbytek totálně o ničem.

Die Hart: The Movie (2023)

Nápad to nebyl špatný, i když je od začátku jasné jak to dopadne. Bylo vidět, že Travolta a Hartnett si svoje role užili a byli super. I Jean Reno byl fajn, i když by se do role spíše hodil nějaký hrající režisér. Co je ale největší průšvih celého filmu? Tradičně Hart. Vůbec nechápu, že nějaký producent vyhodí peníze na film s tímhle poděsem. Ten člověk je vyloženě trapný, neumí hrát a buď křičí nebo se tváří jako by zrovna tlačil na hajzlu.

Dobrý člověk (2023)

Morgan Freeman opravdu velice dobrý. Pugh zahrála neskutečně nesympatickou krávu, taky dobře. Ale celý film, je strašně utahaný a ubrečený. Ano, jedná se o rodinnou tragédii, ale co je moc, to je moc.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Balancoval jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Film má spoustu kladů, ale i zápory. Kladně hodnotím, spád, humor, výborně natočenou akci, hudbu a slizouna Granta. Na druhou stranu mi vůbec neseděl Pine a někteří další herci a zcela mi chyběl nějaký příběh. Pro fanoušky hry, kterou jsem nikdy nehrál, to musí být pecka. Každopádně nakonec dávám přeci jen 4* za výbornou IMAX podívanou, kterou mi pokazila má nepříliš povedená nálada po dlouhém a blbém dni.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Třetí Equalizer se více než povedl. Skvěle vybrané prostředí, výborný Washington, kterému chemie s Dakotou stále funguje a k tomu výborná atmosféra mafiánských filmů. Jestli tohle byl opravdu poslední Equalizer, tak se rozloučil s plnou parádou, ale nedivil bych se, kdyby vznikl ještě další díl i když je tu riziko, že by to už taková paráda nebyla.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Bohužel kvalita Postradatelných se propadla o dvě třídy. Celkově se mi to docela líbilo, akce byla slušná, prostě klasické béčko ala 80 a 90 léta, uteklo to jako voda a blbý dialogy se dají překousnout. Největším průšvihem jsou triky. CGI do očí bijící a tak si říkám, že už do toho nechtěl nikdo cpát peníze. Škoda že Stallone se moc ve filmu neohřeje a místo toho člověk musí zírat na příšernou Fox. Je to škoda, takhle pohřbít výbornou sérii.