Malý unavený Joe (1972)

Je to spíš průměrná westernová komedie. Ústřední dvojici mám rád,ale kdy je to furt všechno dokola, přestává to bavit.

Muži v ringu (2014)

Takový film o jednom zápase, propletený vzpomínkami a osudy všech aktérů. Snímek je neskutečně pěkně obsazený, ale je dost nudný a nezajímavý.

Památkáři (2014)

Stalo se přesně to, čeho jsem se obával. Clooney jako vypravěč je prostě uspávač hadů a nepomohlo mu ani obsazení jindy výborných hereckých kolegů. Sem tam vtip, ale jinak strašná nuda bez napětí.

Před úsvitem (1981)

Celkem slabá osmdesátková vyvražďovačka. Začátek sice vypadal slibně, ale pak se dlouho nic nedělo a chybělo i napětí až se ke konci opět vraždilo

Modré uniformy (1970)

Možná kdyby nebyla Candice Bergen tak strašně nesympatická a kdyby mezi úvodní a závěrečnou bitvou nebylo tolik nesnesitelné nudy, dal bych i lepší hodnocení.

Ognuno per sé (1968)

Tak tenhle špageťák mě moc nezaujal. Snad krom Kinskiho.

Ostrov pokladů (1972)

I když tu máme skvělého Orsona Wellese,tak film samotný není moc zábavný. Možná kdybych byl dvanáctileté dítko,tak by se mi to líbilo.

Stalingrad (2013)

Jeden z příběhů bojů o Stalingrad. Bondarčuk sice umí natočit pěkné akční scény,ale se zpomalenými záběry to už reochu přehnal. Jsou snad všude. Ale válečný film není jen o dobře natočené akci,ale musí to mít trochu zajímavou zápletku a ta tady chybí

Špinavý trik (2013)

Na tenhle film jsem se moc těšil. Taková herecká sestava se jen tak nevidí. Russell film natočil ve stylu Scorseseho příběhů, vyprávěných více osobami najednou. To by určitě nebylo na škodu. Na škodu však bylo to, že i když je Bale skvělý, Adams přitažlivá, pak Cooper a Renner jsou divní a nezajímaví. A celkově ten příběh je odvyprávěný dost nudně.

Zvony smrti (1971)

Anthony Hopkins v hodně slabém krimi thrilleru, který bych řekl, že se snaží jít ve stopách agenta 007. Zřejmě se ztratil.