Strach nad městem (1975)

Moc pěkný thriller s výborným Belmondem v roli hodně svérázného komisaře. K oživení celého snímku patřil určitě i scénář Francise Vebera.

Strach z hlubin (2023) odpad!

To bylo tak příšerný, že to nešlo dokoukat. To jako byli fakt herci?

Straight Outta Compton (2015)

Tohle je povinné pro všechny posluchače rapu. Okénko do historie a představení několika ikon rapu. Sice mě trochu překvapilo, že hlavní postavy vystupují skoro jako hodní kluci, kteří mají jen drsné texty, když to byli pořádní mother fuckers, ale to by pak nejspíš u producentů neprošlo.

Strašáci (2011)

Hodně povedený remake. V původním filmu byl hvězdou klaďas Hoffman, tentokrát je tím nejlepším záporák Skarsgard.

Strašáci (1971)

V žádném jiném filmu mi nebyl Hoffman tak nesympatický jako tady. Šikana ze strany anglických vesničanů byla sice drsná,hlavně ten závěr, kdy nešlo ani tak o Hoffmana, ale o násilníka, kterýho ukrýval, ale i tak si to Hoffman zasloužil. Susan George je moc pěkná a její provokace vesničanů je svým způsobem taky vina hlavního hrdiny. Zdá se, že vesničani, ať už jsou angličtí, američtí nebo čeští, nikdy nebudou mít rádi lidi z města a vždycky povedou poněkud divný život.

Strašák (1980)

Trochu napínavé, osmdesátková elektronická hudba a trochu toho vraždění. Nic extra.

Strašák (1973)

Pacino a Hackman jsou slušně sehraná dvojka. Zvlášť Pacino podává super výkon, ale místy je to hrozně zdlouhavý a hluchý.

Strážce spravedlnosti - Dark Vengeance (2011) (epizoda)

Steven se pokusil o thriller se sériovým vrahem. Mohlo to dopadnout samozřejmě hůř, ale i tak to není žádný hitparáda. Kupodivu jediný kdo je koukatelný je Steven, jinak ostatní jsou fakt děsní herci. Záporák je sice neskutečně slizskej, ale díky tomu vlastně víte kdo to je dřív než Stevenova parta. Na to, že to mělo 90 minut se to strašně vleklo, je to překombinované, místy hodně hloupé a po většinu času jen hloupé. Ale i tak, ve srovnání s rumunskými výlety to ještě ujde.

Strážce zákona (1971)

Slušný western o jednom tvrdohlavým šerifovi stojícím proti celému městu. Slušný western, ale žádný zázrak.