Bunkr smrti (2008)

Parádní filmík se všema věcma který zabaví. Je tam mystická atmosféra nazi bunkru, problémy s kvantovou mechanikou a střelba s hororovým přízvukem. Mě to dost bavilo, ale k dokonalosti tomu ještě pár věcí chybělo.

Až na krev (2007)

Dobrý filmík s perfektní muzikou, která vše dokresluje až vstávají vlasy na hlavě. Přitom nejde o nic hrůzyplného, ale spíš obchodního. Opravdu moc dobré, zasloužené 4 hvězdy.

Čistá práce (2008)

Celkem dobrej filmík v klasickém žánru vykrádání banky. Pár vyprofilovaných amatérských špinavců v čele s charismatickým Stathamem, vyčoruje banku a pak se to s nima táhne. Erkil Poaró má pěkně úchyláckou roličku, to mi přišlo celkem vtipný ;-) Něco mezi 3 a 4 hvězdama.

Napříč vesmírem (2007)

Pěknej muzikál, hezky udělaný a dokonce mi ani nevadil zamilovanej příběh. Zasloužených 75%.

Závan smrti (2007)

Slabé, neinvenční, levné (a je to až moc vidět), nudné, podivně poslepované dohromady a slušných záběrů opravdu jen pár. Spíš nebrat než jo.

Delta fór (2007)

Přiblblá komedie, kterých už ste viděli z holywoodu mraky.

Vitus (2006)

Moc dobré. Bruno dobrý, malej vitus taky, příběh taky paráda a ta švýcarština do toho ;-) Nadprůměr.

Darjeeling s ručením omezeným (2007) odpad!

Tak to je opravdu stupidita. Celou dobu se řeší vztahy, které nikoho nezajímají a film se strašně sune v nudném tempu, které ubíjí. Je to fakt o ničem.

Hrdinové a zbabělci (2007)

No nic moc, měl jsem poměrně vysoká očekávání a dostávám lehce nadprůměrný film. Ale Tom Cruise vypadá v roli amerického politika opravdu přesvědčivě ;-)