• Fantasy

Sonic Boom (2014) (seriál)

Naprosto absurdní, šílený a TOTÁLNĚ zábavný seriál. Akce sice málo, ale je užastná a humor je perfektní, tady je ten humor a šílenost přirozený narozdíl od.... toho jiného seriálu. Seriál je trochu tuctový, ale z toho si vlastně dělají srandu ( spousta čtyřrozměrných vtípků ), akce je velice zábavná a postavy taky ( Knuckles, Sticks, Tails a Eggman jsou nejlepší Shadow měl zatím jenom cameo v posledním díle 1. série a byl hustej ). Seriál má nějaké problémy jako že díly by mohli být delší, mohli by tam být originálnější příběhy a některé ty čtyřrozměrné vtípky jsou trochu nucený ( některá pointa scén je jenom kvůli tomu vtípku ) a český dabing je NEJHORŠÍ CO JSEM KDY VE SVÉM ŽIVOTĚ SLYŠEL ( ještě že to sleduji v angličtině), ale to mi zážitky nezničí, když si chci odpočinout pustím si jeden díl a vše je OK

Dobrodružství Ježka Sonica (1993) (seriál)

Tenhle seriál je pravý opak toho.... druhého seriálu. Silnej příběh, skvěle napsané postavy, příjemný humor, dostatek akce a skvělý AJ dabing ( dokonce Robotnik je cool jak podobou, hlasem tak i osobností ). Tohle byl skvělý seriál, ale hlavní problém je že když se bude v posledním díle rozjíždět děj na další sérii, tak ten seriál zrušili!!!! WTF?! Hlavně mi neříkejte že lidi mají radši.... ten druhý seriál. Ten kdo to zrušil by zasloužil pěst do koulí.

Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)

TOHLE JE V ČERVENÉ ZONĚ?? Jednoduše řečeno tenhle seriál je totální šílenství. Intro je šílenství ( a to tam hraje původní znělka ), animace je šílenství, zápletky jsou ubohé a divné a spousta věcí tam vůbec nedává smysl. Nemluvě o ubohých, otravných a směšných záporácích. S českým dabingem se na to kouká trochu líp a sem tam se trochu zasmějete ale to je tak vše. V závěrečném shrnutí tenhle seriál je šílenství, a tohle má být pro děti?!?! Jediný co tenhle seriál umí je kompletně zabíjet mozkové bunky.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Tajemná a hutná atmosféra jsou nejlepší části filmu. Samozřejmě jsou tam skvělé postavy, zábavné dialogy a práce s kamerou taky dobrá, ale to je tak všechno ostatní aspekty filmu se nepovedly. Akce skoro žádná a i když tak slabá, ubohý a nevýrazný záporák, žádný záporákův motiv k ukradení kamene mudrců a co je zač ta holčička co vezme ten kámen a proč bude tak divně mluvit? Podle mně to mohlo být mnohem lepší, ale mi jaksi neumíme moc natáčet skvělý filmy, jen průměrný.

Lesní duch (2013) odpad!

OH MY GOD, WHAT THE FUCK IS THIS. Původně jsem si myslel že Wacoslav1 trochu přehání, ale on to do puntíku trefil, dokonce pár věcí schválně vynechal. Např. : V nekronomiconu je napsaný upalte děvku?!?! Kdo to kurva psal osmiletý harant? A i když byla kniha zakopaná, pokryta obalem, obvázána ostnatým drátem a plná poznámek aby to nikdo nečetl a nepřepisoval, tak ten brejlatej debil to z nějakýho nepopsatelnýho důvodu přečte nahlas. WTF?! Kdo si kurva myslel že je tohle dobrý nápad? Samotný film je nechutný, nudný, hloupý a bolestně nekoukatelný. Jo a cameo Bruce Cambella je jedno velký WTF. Je to jako by ho v tom filmu nechtěli nebo on tam být nechtěl? Já nevím. Celý tenhle remake je špatně, tvůrci si asi řekli: Srát na Ashe Williamse, srát na oživlou ruku, srát na hromady hlášek, srát na motorovku na ruce, srát na všechno ostatní. Jo a dialogy jsou vtip samá prdel, samý kurva atd. Tenhle film je Bullshit.

100 věcí, které byste měli udělat před střední (2014) (seriál) odpad!

Tenhle seriál je ubohost nad ubohostí, jednoduše řečeno, je to sračka a pokud někdo říká opak tak ten člověk vám lže. Je to ubohá napodobenina Big time rush, ale ironicky snažit se porovnat tenhle seriál s Big time rush je jak porovnávat coca colu s levnou napodobeninou coli za deset korun. Doufám že tenhle seriál skončí v černé zóně, protože je to jeden ubohý vtip za druhým.

Spectre (2015)

Já tenhle film miluju. Měl jsem celkem velká očekávání a ta se z velké části naplnila. To jak tenhle díl perfektně napojuje ostatní díly je neuvěřitelné. Úvodní song byl krásný, vlastně je můj nejoblíbenější a konečně se nám tam vrátil Blofeld a byl překvapivě dobrý ( hlavně s tou jizvou ) sice měl pár much, ale mě prostě sedl a ten zvrat že je to jeho zlí ( nevlasní ) bratr mi dost připomněl hru Metal Gear Solid. Samotná akce byla super i když sem tam se mi zdálo že Blofeld si neumí najmout lidi co uměj střílet a Bond postřílí základnu plnou padouchů ak47 v jedné ruce? A prakticky se nebude krýt, Blofeld by si měl vážně hledat lepší lidi. Bitka ve vlaku byla cool, ale konec byl trochu zklamání.

Škola přežití (2013) (pořad)

Pořad o sebeobraně kde nás učí nejen bojovat ale tak jak řešit situace jinými způsoby.

Winx Club (2004) (seriál)

Winx Club je jeden z nejlepších kreslených seriálů co jsem kdy viděl. A nemyslete si že je to nějaký tuctový, holčičí seriál o pocitech a nákupech, NE tohle je akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi seriál s trochou humoru. Postavy jsou zapamatovatelné a některé mají zajímavou minulost, akce je docela dobrá i když v pozdějších sériích je sem tam ukecaná, záporáci skvělý ( hlavně Valtor ) i když Darkar byl slabý a Ascheron ubohý. Holky jsou zatraceně sexy ( hlavně Flora ) a příběhy jsou zajímavé a někdy dost kreativní. Ale jsou tam nějaké mínusy např: osobnosti a neužitečnost kluků ( většinou ), polovina vtipů a humoru moc nefunguje, poslední díly 6. série docela zklamaly ( Ascheron extrémně zklamal, Rumprcimprcampr byl otrava a zničeho nic svatba ), díly jsou moc krátké na to jak složitý ten příběh může být ( 22 minut z toho část dílu zaberou přeměny ) a sem tam jsou dialogy co nedávají smysl. Ale jinak super seriál, mé hodnocení mohlo být nižší, ale vždycky si to rád pouštím znova. Jo málem bych zapomněl na jejich sexy, svůdné přeměny většina z nich se povedla.

Deadpool (2016)

Deadpool je ten nejpřecenovanější film co jsem zatím viděl ( váhal jsem mezi 3 až 4 hvězdičkama ), osobně jsem čekal něco ve stylu Kickasse, ale to jsem nedostal. Film není sračka je docela dobrý, ale spousta lidí to vidí jako Masterpiece. Co mi na tom filmu vadí? Způsob vyprávění příběhu ( nejdřív současnost pak minulost pak zase současnost pak zase minulost a tak dále ), kromě začátku a sem tam ve flashbacku neuspokojivá akce ( nebyl na ni moc velký náhled, všichni píší o brutální akci, ale to je celkem lež ), žádné vysvětlení odkud se zná s X-Meny ( ve flashbacích to nenajdete ) a některý jeho vtípky mi nedávali smysl. Film je taky stěží kvalifikován jako Rkový film ( z mýho pohledu ). Ale zbytek je OK: Deadpool byl celkem zábavný, Ed Skrein jako záporák hustej a příběh celkem dobrý.