• Fantasy

Komando (1985)

Nejakčnější film všech dob to nebude, ale jeden z nich určitě. Je to trochu hloupý a směšný, ale to jsou věci co jsou na těchto filmech skvělé. Uplně dobře to nefunguje, ale ten závěrečný masakr byl skvělej, ale mohlo tam být víc takových věcí a taky lepší záporák ( nevim jak vy, ale mně připadal jako teplouš ) jinak bych dal větší hodnocení. A taky mi tam nesedl Arnoldův český dabing ( to Soukup neměl čas?) jinak skvělé.

Přepadení v Pacifiku (1992)

WTF? Co sem to právě viděl? Myslel jsem že to má být akční nářez ve stylu Die Hard, ale mě to přišlo jako nějaká parodie nebo tak něco. Celý film vůbec netušil čím má být: Nejdřív akční film v Die Hard stylu, pak jako epizoda nějakého seriálu, pak jako nějaká parodie. Film začíná skvěle a pak jde kompletně do hajzlu. Jsou tři hlavní věci co drží film zpátky: Za prvé, problém s vyprávěním příběhu ( do tedˇ netuším o co tam kurva šlo, hromada zbytečných a neznámých vedlejších postav a hromada částí příběhu které nikam nevedli. ). Za druhé, podivný střih ( při bitkách apod. ). A za třetí, hrozně moc natahovaný a nudný. Což mě štve protože tam byli celkem dobré hlášky a pár dobrých scén, ale od druhé půlky to film kompletně vzdal a kompletně to podělal. Pardon, ale tohle rozhodně není akční klasika ( a lidi nadávají na Pád bílého domu a na Pád Londýna ).

Pixely (2015)

Jeden z nejhorších filmů?!?! Fuck you guys. Film je skvělý a příjemně koukatelný, humor je skvělý, akce dobrá a efekty jedny z nejlepších co jsem viděl. Ale film má problémy třeba Kevin James jako prezident co neumí číst, sem tam byly divné chvilky, Peter Dinklage byl nudnej, bylo tam pár děr v příběhu a druhá půlka filmu se zdála trochu urychlená. Jinak super.

Inspektor Šikula (1983) (seriál)

Solidní seriál. Sice nic výjmečného, ale je to skvělý. Seriál má dobrý humor ( z velké části ), skvělou znělku a hlavně ten seriál drží Dr. Claw z mého pohledu cool záporák a v angličtině zní hustě. Nevíhodou je český dabing ( jeden z nejhorších co jsem slyšel ), Gadget je chvilkama až moc mimo a skoro na konci každého dílu jsou otravná ponaučení ( naštěstí se na ně nekoukám ).

Soudce Dredd (1995)

Slušný film i když herecké výkony jsou dost přehnané a tvůrci zapomněli na to že Dredd si nesundává masku, ale jinak slušný.

Dredd (2012)

Takhle se dělá Rkový film. Né že by soudce dredd byl špatný film, ale zatímco tam je Dredd tuctový hrdina tak tady je Dredd cool možná je to tím že ho nehraje Stallone, ale Urban, ale to je fuk. Akce by mohlo být víc ale povedla se, záporačka je skvělá a brutalitou nešetřili. Mínusem je že CGI je tam trochu otravný ( z mého pohledu ) jinak se film povedl.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

Opravdu stylový a drsný anime. Vyvíjí se skvěle, sice příběh v některých dílech je trochu hloupý a divný, ale rozhodně tohle bude mé nejoblíbenější anime.

Mechanik zabiják (2011)

Tenhle film je jedno z mých největších zklamání ( kromě deadpoola ) film nebyl špatný měl styl, pořádnou akci a atmosféru, ale první polovina filmu je nudná, příběh byl slabý a měl spousty děr, záporákův motiv neexistoval a konec byl WTF. Aspon je to Rkový film narozdíl od deadpoola ( crappoola ).

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Úžastný film, příběh skvělý a zajímavý, postavy a jejich minulost skvěle napsané, skvělý smysl pro humor a to všechno s úžastnou animací a skvělým českým dabingem. Hlavní mínus byl asi hlavní záporák ( z mýho pohledu ), motiv byl trochu nejasný, finálé s ní bylo ubohý ( žádný boj ) a asi za druhou polovinou filmu byla trochu očividná.

Zaklínač (2002) (seriál)

Dost zajímavý doplněk k herní trilogii, sice efekty jsou děsný a akce má své mouchy, ale herecké výkony a příběhy jsou úžasné, to vše v souladu s předlohou. Tenhle seriál je skvělý příklad toho že efekty neznamenají skvělý seriál.