Blíženec (2019)

Počítačovo upravený narcistický Will naháňa sám seba cez pol sveta, kope sám seba do gulí aby sa nakoniec sám so sebou skamarátil a postavil sa spoločnému nepristeľovi. Tá počítačom upravená grafika ma neberie tak za mňa 3* a to len tak tak.

Ad Astra (2019)

Mám rád tie vesmirne fantasmagorie. Škoda len, že si tam Tommy zahral len tak okrajovo na záver. Za mňa 5*

Rambo: Poslední krev (2019)

Starý dobrý Rambo opäť raz v akcii, tentokrát už ale nenaháňa komančov ale bojuje proti drogovej mafii a obchodníkom s bielym mäsom ako zoro pomstiteľ. Skrátka už to nie je to čo to bolo ale čert to ber... 5*

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

No táto interpretácia Stephena Kinga ma bavila aj keď to bolo ako v hokeji - na tretiny. Prvá tretina nuda a mish mash, druhá tretina veľmi dobrá a tretia tretina vrátane konca taká predvídateľná zlátanina. Avšak ako celok to zázračne fungovalo a po dlhom čase to bol opäť raz dobrý originálny film a dôstojné pokračovanie Osvietenia. Za mňa 5*

Pokoj (2019)

Nemam rad Kurvylenko a ani v tomto divnom filme neprekvapila. Za mna 2,49, teda **

Irčan (2019)

Herecký koncert veteránov Hollywoodu mi kazila len tá digi úprava starcov na adolescentov od Netflixu. Inak to asi naozaj bola ich labutia pieseň takže u mňa 5*

Krvavá nevěsta (2019) odpad!

To nebolo dosť dobré ani ako komedia či parodia a s hororom to nemalo vôbec nič. Len taká predvídateľná nuda chabého scenára a slabých hereckých výkonov. Odpad

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

U mna sklamanie, asi pre velké očakávania pred predposlednou tarantinovkou... určite si tuto zlataninu znovu nepozriem napriek prekvapivemu tarantinovskemu poňatiu historie v závere filmu. Len preto, že QT 3*.

Desperado (1995)

Klasika čo sa neopozerá, viva Mexico:-)