• Thriller

Legenda jménem T-34 (2018)

jasny je to pohadka ale krasne udelana to rusove umeji zpomalene zabery krasne oziveni tak se da i odpustit nejaky ten nesmysl

Seal Team 8: Za nepřátelskou linií (2014)

Kdyby hlavni hrdina byl rus tak se tomu da i věřit ale takhle kdyz ho netrefí ani ze tří metrů armáda samopaly vyzbrojených vojáků tak to je moc i na mě nehledě na další nejasnosti a kouzla ale jako pohádka dobrý.

Car a Matilda (2017)

ja si myslim ze reziser ten rozpor a emoce pri rozhodovani cara nevystihnul bylo to takove unyle az mdle za vypravu kostymy dve hvezdy

12 kol: Reloaded (2013)

kdybych nevidel prvni film 12 kol tak dam trojku ale ze jsem zhledl prvni film tak jsem to prokouknul hned na zacatku takze 2+

Špinavý trik (2013)

jak mohl nekdo pustit tak stupidni dialogy to zustava rozum stat

V obležení (2016)

Mrzí mě u těch asijských filmů naivita a přehrávání (Louis Koo),jinak co se týká bojových scén to nemá chybu a sherif skvělý.

Posedlost rudou (2016)

spis nez film mne to pripada jako telenovela

Štvanice (2012)

celkem slusny film se zajimavym prolinani casovych rovin,ale proc takova hudba ve vypjatych scenach pro me tri

Boj za svobodu (2016)

Pro mě to bylo dost utahané,urcite se to dalo sestříhat viz porcování prasete či zápis černochů k volbám a jiné,ale co mě zaujalo byl český dabing,obvzlášť part Jakuba Saice,který mluvil za Matthewa,výborná práce českého dabingu.