• Thriller

Bitva o Moskvu (2016)

Když se na to podiváte jen jako na film s vymyslenym pribehem je to klasika kterou mam rad.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

nemam rad filmy podle skutecne udalosti,protoze vetsinou uz vite co se bude dit,takze to byva nudne a predvidatelne,ale tady me to prijemne prekvapilo,melo to spad a nebylo tam zadne velke prehnane hrdinstvi,vsichni se normalne chteli dostat pryc.

Peklo v Ardenách (2014) odpad!

jak tohle nekdo muze dat do distribuce nechápu?

Ve sněžné pasti (2001)

Tak nevím jak je možné natočit takovou nereálnou blbost.Kdo na to dává peníze?Manžel co se vrací z vězení je dlouho štastně ženatý.A ty dialogy.Já jsem tvoje nejlepší kámoška,to tam padlo asi 20 krát.Jdu do lesa hledat cizího psa.Je strašná bouře a tam jen trošku zasněží a jiné blbosti,copak to nikdo z tvůrců nevidí?Hvězdu dám za krásnou krajinu.

Isenhart: Legenda o rytíři (2011) (TV film)

vahal jsem mezi tremi nebo ctyrmi hvezdami.hezky udelany film na nemce nadstandart a ani mi nevadila stopaz.

Texaský kat (2011)

dal bych i vic ale spracovani pribehu bylo chaoticke preskakovani a nedotahnuti nekterych dejovych linek viz honba za kriminalniky ci setkani kriminalistu v bazinach me zabrzdilo

Vyprávěj (2009) (seriál)

ten kdo to nezazil neuveri jinak krasna pripominka dob minulych

Loft (2014)

nevidel jsem original takze hodnotim bez srovnani pro me pomalejsi rozjezd ale pak jsem byl hezky drzen v napeti az do konce vyborny

Wild Wild West (1999)

ja se u toho take skvele bavil a ty vynalezy supr