• Thriller

Nezvěstná (2011) (TV film)

souhlasim s tim ze by to chtelo kratsi stopaz jinak se na to da koukat

Noční jízda (2013)

jak muze nekdo oznacit jizdu vaute za film kdyby rekli ze hlavni hrdina jede autem a telefonuje tak to muze byt rozhlasova hra a vykon hlavniho hrdiny na zacatku rekne ze za hodinku a ctvrt je u milenky to zacina fotbalovy zapas a poskonceni a nejakem case je stale na ceste tak nevim jestli umi jezdit pri tom z okenka to vypada ze to hezky frci

Příběh mého syna (2012)

proc jen dve .zpusob vypraveni se mi nelibil a navic nektere sceny jsem hercum neveril a nechapal jsen je trba kdyz syn serve matku ze ma spinave nohy a nebo kluk hraje fotbal a strejda ho stale nuti vatavat a hrat a pritom on nechce a stale hraje

Pokrevní bratři 2 (2009)

spojeni radoby vtipnych hlasek s krutym zabijenim mne nesedi nehlede na nesmrtelnost hlavnich hrdinu

Need for Speed (2014)

urcitou naivitu je potreba odpustit je to prece podle pocitacove hry

MI-5: Vyšší dobro (2015)

zajimavy spionazni film ktery nenecha cloveka vklidu a stale ho zamestnava zapletkama ja se nenudil a verim kdyz nekdo nedava poradne pozor tak se potom ve filmu nevyzna

Vinyan (2008)

dve hvezdy jen za to ze me reziser drzel chvili v napeti ale ten konec ......

Jesse Stone: Ztracená nevinnost (2011) (TV film)

bohuzel prvni pulhodina je o nicem pozorujeme pejska s panickem pak trochu akce ale to uz to nezachrani

Smrt on-line (2008)

nekddo namitne ze uz to tady bylo ale me film nenudil a tak tri za ten zaver

Bojovník (2015)

tentokrat kdyz si vemete rockyho a hopeho tak kdo ma rad box tak sceny natoceny v tomto filmu jsou daleko realistictejsi a proto davam 4 hvezdy me to vubec nenudilo a ze jsou boxeri vybusnejsi je naprosto normalni