dave91

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 5.4.2017  15:31
    REC (2007)

Dost dobrý.K pěti hvězdám chyběla jen o trochu lepší kamera.To já jako amatér bych natočil líp.Vim,že to byl záměr,ale profík by to tak chaoticky nenatočil.Zombíci nejsou můj obor, nicméně tady jsem to skousnul.

• 22.10.2016  23:21
    Noe (2014)

Docela jsem se těšil na klasiku.Bohužel prvky moderny srazily toto dílo do průměru.

• 22.10.2016  21:54
    Dobře placená procházka (TV film) (1966)

Tak tady zvítězil obsah nad formou na celé čáře.Víc jak jednu nedám.

• 16.5.2016  10:39
    Back Beat (TV seriál) (2015)

Jednak toho prostoru jednotlivé kapely dostaly málo a na spoustu dalších se nedostalo vůbec.Preferoval bych víc materiálu z dob jejich největší slávy,kdy samotní aktéři byli plni síly a energie.Dnešní zbytky kdysi slavných kapel mají mnohdy jenom jednoho nebo dva aktivní členy.Komentář nebyl špatný.Mohlo se zabrousit víc do soukromí jednotlivých muzikantů.

• 24.4.2016  18:45
    Lincoln (2012)

Dvě a půl hodiny o ničem.Toto celé se dalo shrnout do pěti,maximálně deseti minut se stejným výsledkem.Jednoznačně nejslabší Spielbergův film.

• 17.2.2016  19:36

Nemasné,neslané,nepaprikované a ještě k tomu suché.

• 19.3.2015  09:16

Střídají se zde pasáže velmi dobré s pasážemi velmi slabými.Ty slabé bohužel převládají.Je zde na můj vkus minimum dialogů.Uznávám,že film předběhl docela výrazně dobu.Dějově byl však prach bídný.

• 16.3.2015  12:22

Po deseti minutách to bylo na 4*.Za další půl hodiny to pokleslo na 3*.V závěru to s dýchavičností doklopýtalo do cíle sotva se 2*.Zdlouhavé a místo,aby děj gradoval,tak spíše upadal.Rozdělit příběh do šesti postav bylo spíš na závadu.

• 10.3.2015  05:18

Ty události té doby byly natolik složité a spletité,že je ten dokument asi ani nemohl pořádně osvětlit.Takže na první shlédnutí jsem měl v hlavě jeden velký zmatek.Naštěstí jen jeden.Rozhodně je lepší o tom vědět něco málo již dopředu.To pak nemá člověk hlavu plnou jmen ,že za chvíli neví kdo je kdo.

• 21.2.2015  08:00

Amerika,jejich mentalita a kultura jsou nám na hony vzdáleny.Nikdy jsem je nepochopil a normální evropan je nikdy nepochopí.A tenhle film byl přesně o tom.Daly se poslouchat ty rock´n´rolly a vidět bouráky z té doby.Ale trochu málo.

• 21.2.2015  01:13

Jeden z těch filmů,kdy si scénárista s divákem hraje a manipuluje s ním hned sem a hned zas tam.Tím pádem ho nutí být neustále ve střehu a pořád přemýšlet o tom,co je fikce a co skutečnost.Pro mne je toho až příliš.

• 19.2.2015  20:17

Tak takhle nějak si představuji akční snímek.S úctou k Stallonovi a podobným,toto bylo velmi,velmi realistické a vůbec nebylo potřeba stopadesátšest tisíc kulek,z nichž ani jedna nedokáže zasáhnout hlavního hrdinu.Jen ten začátek byl zbytečně zdlouhavý a tím pádem trošku nudný.I tak to dalo na 5*.

• 17.2.2015  13:47

Jeden z těch filmů,u kterého neustále čekáte,kdy už to konečně dostane spád.Najednou je 1,5 hodiny pryč a pořád nic.Posledních 10 minut to už nemůže zvrátit.Škoda.

• 13.2.2015  23:42
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Několikrát během filmu mi bylo na zvracení.To se mi u Freddyho Kruegera a hororů podobného ražení nikdy nestalo.Neustále děkuji Bohu za to ,že jsem normální.Hodně dobrý komentář - verbal.

• 15.1.2015  09:22
    Post Coitum (2004)

Měl jsem z toho obavy,protože Jakubiskovy filmy mně dvakrát nesedí,ale byl jsem velmi příjemně překvapený.Bylo to přesně takové,jak to v životě chodí.Ať si namlouváme cokoliv jiného,takové situace se prostě stávají.Uznávám,sešlo se jich v jednom okamžiku nepřirozeně mnoho.Mám pocit,že pokud erotické scény přesáhnou určitou míru vkusu puritánského diváka,okamžitě je film hozen do odpadu.Ale ruku na srdce přátelé a sundejme si růžové brýle,je ten opravdový život jiný?

• 10.1.2015  09:53

Dobrý námět.Bohužel špatně a nezajímavě zpracovaný.

• 7.1.2015  12:28

Sorry.Star trek ať už v seriálové nebo filmové podobě jde mimo mě.

• 3.1.2015  19:59
    Mravenec Z (1998)

U mě propadák.Nebylo to ani pro děti,ani pro dospělé.Do nebes vychvalovaná animace se dle mého soudu vůbec nepovedla.Podivně polidštěné obličeje,vyšperkované zubama.To byla hrůza.Termiti,co vůbec nepřipomínali termity.Zlatý Ferda Mravenec nebo Včelka Mája.

• 19.12.2014  08:36
    Pouta války (2004)

Korejská válka v celé své nahotě.Nic víc,nic míň.Bohužel,tak jak to u těchto filmů bývá,dává nám jednostranný pohled na dvě znepřátelené armády.Hodnotnější by byl nestranný pohled na celý tento konflikt.

• 19.12.2014  05:53
    Godzilla (2014)

V podstatě jsem byl spokojen.Měl jsem strach,že to bude totální sračka,což se teda nestalo.Byly tam scény fakt hodně dobré,ale taky hodně naivní dobré tak leda pro děcka a teenagery.Rozhodně to předčilo tu prastarou verzi,hlavně díky dnešním technickým možnostem.Otisk zůstává ještě dlouho v hlavě.

• 18.12.2014  09:35
    Gravitace (2013)

Na podívání hezké.Škoda jen,že to mělo až příliš plytký příběh.

• 6.12.2014  21:42

Šílený Max?Vážení,tady je šílený celý film.Ale skouknout se to dá.

• 4.12.2014  07:58

Začátek byl naprosto perfektní a není mu co vytknout.Ode mne to ztratilo jednu hvězdu s nástupem zombie,kterých jsem zarytý odpůrce.Skousnul bych,kdyby místo nich figurovali prachobyčejní nakažení lidé umírající v horečkách.Patrně by to však tím pádem postrádalo napětí a dramatičnost.Pak se nabízí varianta s mimozemskými civilizacemi.Ale to je polemika "co by, kdyby".4* je slušná známka.

• 2.12.2014  16:58

Pro mne to je velké zklamání.Silně,ale opravdu silně nereálné.Až přespříliš asijského bojového umění.Chybí tomu solidní příběh,solidní zápletka.Zlatý Rocky.

• 26.11.2014  09:51

První polovina filmu bylo takové příjemné strašení s možností až 4*.Pak to začalo gradovat a to docela dost.Na můj vkus až moc.Vymítání ďábla není totiž moje parketa.Proto ztráta jedné kytičky.

• 23.11.2014  20:39
    Domino (2005)

Tak to byl zmatek nad zmatek.A to se vším všudy.Měl jsem velkou touhu to v polovině vypnout.Lituju toho,že jsem to neudělal.

• 19.11.2014  13:16
    Poslední valčík (koncert) (1978)

Docela dobré.Bohužel mě to žánrově naprosto minulo.

• 18.11.2014  17:55
    Yes Man (2008)

Občasný a nesmělý úsměv je na komedii opravdu málo.Tady to skutečně bylo málo,hodně málo.To už ti tučňáci byli lepší.

• 18.11.2014  13:20

Nerozumím američanům a jejich kultuře.Tak jako nepochopím baseball,americký fotbal,závody dragsterů a na oválech,tak taky nepochopím tenhle druh filmů.Nechoďte na mě se superhrdiny disponujícími nadpřirozenými schopnostmi.Skousnu ještě tak Ramba a Terminátora,ale co je moc,to je moc.

• 16.11.2014  13:47
    Bestiář (2007)

Mám slabost na české filmy podobného ražení.Oceňuji i dobré herecké výkony.

<< předchozí 1 2 3 4 5