Hvězdná brána: Návrat (2008)

Pěknej filmek, určitě o chlup lepší, než Archa. Oo se to říká, že je téma cestování časem prověřené, ale co jiného ještě vymyslet? Hrozbu jiné civilizace jsme tu měli, hrozbu techniky jsme tu měli a hrozbu námoženství jakbysmet. Myslím, že SG za těch 10 sérií vyždímala ze scénáristů maximum a asi je lepší, že se seriál odporoučel, protože si myslím, že už by měl sestupnou tendenci kvality. Ostatně, máme tu SG Atlantis a SG Universe /budeme mít/, takže se i tak máme na co těšit.

Tango a Cash (1989)

A když to není Cash, je to Tango, Tango a Cash, Cash a Tango :)) Největší předností tohoto akčňáku je jeho překvapivá vtipnost a dnes už asi legendární útěk z vězení. Koukatelné znovu kdykoliv a kdekolivtě :)

Zkažená mládež (2007)

nepouštět děti do školy bez základů sebeobrany...

Gympl (2007)

Jako že bych se vůbec nebavil, to zase né... Ale zázraky tedy nečekejte. Už se zase celkem začínám těšit na pořádnou českou komedii, v poslední době je to slabota.

S čerty nejsou žerty (1984)

Zítra máme přehlídku, přijďte se podívat. Co že to máme? Přehlídku! Já přijdu :o))

Beowulf (2007)

pátá hvězda za Imax, byla to lahůdka ve 3D!!!

Chyťte doktora (2007)

Zajímavý pokus o "vyber si tu nejlepší cestu", i když teda dějově se o nějakou velkou slávu nejedná... Překvapil rozhodně Luděk Sobota, no co se s ním v poslední době děje?? Konečně pochopil, že koktáním a blbečkizmem díru do světa neudělá?? A Pavel Bém, lahůdková scéna s taxíkem :o)) S napětím jsem čekal na závěrečné titulky, zda je to opravdu on :o))

Pláž (2000)

Né že by mi stačilo jen se dívat na obrázky a poslouchat hudbu, ale v tomhle filmu byly obě tyto složky tak úžasné, že nemohu jinak...

Zámek Nekonečno (1983)

aneb Kendy a Štěpán zase spolu - ne vážně - jeden z těch méně drsných filmů z prostředí výchovného ústavu a celkem bych se divil, kdyby to tam takhle skutečně chodilo. Na druhou stranu Pavel Kříž předvádí velmi dobrý výkon, malinko poznamenaný všudypřítomnou agitkou. Celkově bych řekl velmi povedný film a jsem rád, že se mi dostal před oči.