• Fantasy

Chvění (1990)

Totalna strata casu a pre mna velke sklamanie, pretoze som si to pozrel jednine na zaklade tohto hodnotenia. Na cervene cisla to nie je ani nahodou. Nie je to ani vtipne, ani strasidelne. Postavy su otravne a nesympaticke, jednaju nezmyselne a stupidne.

Barbar Conan (2011)

Zle, zle, zle! Nemam rad porovnavanie, preto nebudem porovnanvat neporovnatelne. Novy Conan je pruser jak reprezentacny zapas Slovenska s Armenskom. Jedine na co sa dalo pozerat bola vyprava. Akcne sceny neskutocne neprehladne, hlavni hrdinovia nesympaticky, zaporaci nudni a ukecani... O rezii a scenare sa neda rozpravat lebo ako keby ani neboli. Kazdu chvilu som sa sam seba pytal, co vedie postavy ku konkretnemu konaniu. Ku koncu mi uz vsetko tak vadilo, ze som sa tesil na titulky. Velka strata casu...3D otrasne a viac ako zbytocne...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Jediné čo ma napadlo po dopozeraní filmu bolo, ako som rád, že Harry Potter nemá viac častí, lebo keby to mal točiť tento babrák tak si to po tomto epic faile asi ani nepozrem. Takéto sklamanie som nečakal. Už od piatej časti som bol na vážkach či sme s tvorcami čítali rovnakú knihu, ale toto??? Nejde ani tak o zmenu oproti knihe, ale o absolútne nezvládnuté scény. Pri emočne vypätých som necítil nič, tzv. akčné boli nudné a Voldemort je skôr smiešny ako hrozivý. Celé zle. A hudba bola úplne najhoršia z celej série.

Hory mají oči 2 (2007)

Ked uz nic ine aspon sa clovek zasmeje (a to sa nevyzivam v tyrani zvieratiek) Az sa clovek cuduje, ze niekto da peniaze na taku sr...u. Banda nesympatickych idiotov, ktorym nielen ze nebudete fandit, ale budete chciet aby ich vsetkych zabili a navyse SPOILER mierumilovny mutant???

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlera a vacsinu jeho komedii milujem (Zohana som nepochopil). Toto je pre mna sklamanie aj ked obsadenie chvalim (az na tu malu, tu by som najradsej....tazko prehrava). A este nieco nechapem, preklad nasich distributorov, WTF ako dosli na nazov Skus ma rozosmiat??? Nazov akosi nema nic spolocne s obsahom filmu.

Týden bez závazků (2011)

Toto je komedia??? A v com? Asi 99% vtipov nevychadza a zelana reakcia branice sa nedostavuje. Za dlhu dobu film, ktory povazujem za velmi zbytocny a nudny. Na beckovych hororoch sa clovek aspon zasmeje na beckovej komedii sa mi nechcelo ani plakat a len tak tak som to dopozeral. Co sa tyka obsadenia - zle, zle, zle. Strata casu, vrelo nedoporucujem.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Je smutné, že MP King - tvorca seriálu a prvého filmu, dokázal "natočiť" takýto brak. Bez deja, náväznosti scén, zaujímavých a intelignetných dialógov (vďaka ktorým si získal toľko fanúšikov). Jednotlivé postavy sa správajú nelogicky, svojím konaním podkopávajú všetko na čo sme boli zvyknutí za celých 6 sérií seriálu.

Kopačky (2008)

Pre mňa výnimočne osviežujúca komédia. Vtipná úplne novým spôsobom, ktorý sa nepodobá na nič iné a súčasne viete, že v tom má prsty Judd Apatow. Je celkom možné, že to nebude šálka kávy pre každého, no pre mňa jednoznačne trefa do čierneho!

Spaceballs (1987)

Neviem ako v roku 1987, ale v roku 2010 je toto trápne určite aj v tej najvzdialenejšej galaxii a to paródie milujem. Ani sa nečudujem, že im Lucas povolil to natočiť, už vtedy určite vedel, aká hovadina vznikne. Až na pár vtipov (pár zn. dva) to bolo 89% času nudné a "nasilu". Škoda, Star Wars si naozaj zaslúžia oveľa lepšiu paródiu.

Je to i můj život (2009)

Dlho som premýšľal čo napíšem a to bol určite zámer tvorcov. Vyvolať v nás určitú predstavu o tom, čo všetko sa stane ak nám niekto blízky ochorie, čoho všetkého sme schopní. Film svoju úlohu splnil na jednotku a komenty typu: obyčajné citové vydieranie nie sú na mieste, lebo každý jeden film v nás má vyvolať určitý pocit a tento to aspoň u mňa dokázal niekoľko krát. Nie len dospelý hrdina môže byť inteligentný, ale aj detský a ak to ten daný herec/herečka dokáže zahrať a my mu to "zožerieme" nevidím dôvod kritizovať.