Hurin

Hurin

David Janík

okres Nový Jičín

• 15.4.2018  21:42
    Trojí život (TV film) (2018)

Celkem zábavné, ale za ty donebevolající scény s totálně za čárou přehrávajícími herci mě dokázaly během vteřiny absolutně znechutit

• 2.4.2018  20:23
    To (2017)

Pro mě značně nevyužitý potenciál knižní předlohy, OVŠEM jako reklama na doufejme druhý epický díl to beru jako super věc..nezbývá než těšit se, protože tvůrci To i přes mé výhrady zvládli celkem s přehledem.

• 24.1.2018  22:14
    Tvář vody (2017)

Film, který vás buď uchvátí, nebo nudí. Já jsem byl oslněn a to nejen díky opravdu povedené kouzelné hudbě...

• 10.1.2018  19:21
    Bába z ledu (2017)

Taková tzv. "česká pomalá srágora" jak by mnoho lidí řeklo, ALE je to "česká srágora" v tom nejlepším balení.

• 26.10.2017  17:40

Je to hodně zvrácené, ale to byl snad autorův záměr. Příběh "žen bojovnic" už tu byl ale tolikrát a tady neukazuje nic nového. Hlavně Lena Dunham mi přišla hodně na pěst.

• 28.9.2017  20:50

A jsme zase zpátky u AHS !!!!

• 14.9.2017  21:23

Je mi strašně líto jakou hlubokou osobní tragédii musí autoři prožívat, že nezvolili jejich Hilary, ale že by nám to museli cpát do seriálu ? Je to strašná škoda, tahle řada je po dvou dílech skoro mrtvá. ALE třeba se vzpamatujou, ovšem věřit se tomu moc nedá.

• 7.9.2017  15:40

Hrozně dementní příběh, autoři už si asi nevidí do huby. Jestli to tak půjde dál, tak se blíží konec AHS.

• 14.6.2017  23:03

Dobře napsaná role skvělé Emmě Stone udělala z téhle lehce ( lehce) nadprůměrně teen komedie skvělou podívanou..

• 26.5.2017  11:39
    John Wick 2 (2017)

Jízda od začátku až do konce

• 24.3.2017  14:46

Příběh skvělý..akční scény spíš lehce nadprůměrné..Z Iron Fista mám pocit, že by si ho Daredevil podal jak nic, souboje mi totiž příjdou hrozně pomalé.

• 3.2.2017  22:00

Velice silné, komorní drama ( až na hudbu, která je sice pěkná, ale až příliš tlačí na pilu). Citlivě natočené a napsané, kde jsem měl pro každou pohnutku pochopení a absolutně jsem se do všeho dokázal vcítit. Bravo!...ani nevím jak to popsat, ale jako bych byl přesně na stejné vlně se scénaristou, nevím..To byl prostě film, který jsem potřeboval vidět.

• 25.1.2017  18:51
    La La Land (2016)

Opravdu, ale opravdu krásný film..Kéž by se na mě taky někdo tak díval, jako zde Emma Stone na Ryana :)

• 24.1.2017  23:32

Skvěle natočený alternativní pohled na věc s úžasným Viggem Mortensenem a skvělými dětmi. Zvláště ty nejmladší jsou skvělé. Mluvit tady o "agitce" je směšné, neboť nám film ukazuje nejen klady takového způsobu života, ale ukáže nám i zápory.

• 22.1.2017  21:53

Ubylo linky s hlavním vypravěčem a začalo to hned lépe fungovat, jenomže děj o vymyšlené herečce mne vůbec nezaujal a až skoro nudil. Když se na scéně objevil Vlasta Burian a jeho celá dějová linka bylo to daleko daleko lepší.

• 11.1.2017  22:14

Chápu, proč si knížka získala tolik fanoušků, neboť proti ní má film až moc problémů. Se stopáží kolem dvou hodin jsem si myslel, že kniha bude na plátno přenesena více než obstojně, leč podané to zde bylo tak, že z hlavní hrdinky zde byla ještě horší osoba než snad aji je a po teda odhalení už se ve filmu nemělo co jiného stát než co se stalo...Docela zklamání, potenciál tam byl

• 3.2.2016  18:32

Opravdu KRÁSNÝ film s naproto excelentním DiCapriem. Nic víc není třeba dodat

• 23.6.2015  18:22
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Absolutní dno. Níž už české pořady jít nemůžou.

• 19.4.2015  12:28
    Argo (2012)

Argo, naser si !

• 31.3.2015  17:04

Nádherně krásný a úžasně okouzlující. Hudba je zde dokonalá a dodává tomu tu pravou kouzelnou atmosféru.

• 12.2.2015  18:59
    Jája a Pája (TV seriál) (1986)

Mé úplně první slovo bylo ''Povedlo se'' to hovoří za vše

• 31.1.2015  18:30
    Whiplash (2014)

Asi nejlepší hudební drama jaké jsem kdy viděl. A abych nezůstal při zemi tak jeden z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděl. Perfektně vygradované až do konce. Celý film jsem cítil napětí. Finále filmu, kde celá bitva mezi dirigentem a bubeníkem končí je tak famózní, že mi to až dech vyrazilo. Naprosto úžasné.

• 29.1.2015  19:43
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Nejhorší je v televizi vidět jací lidé doopravdy jsou. ''Opravdu mi to chutnalo, dávám odpad''

• 8.1.2015  18:10

2. série je pro mě zatím tou nejlepší ( Freak Show ji ovšem zdatně šlape na paty ). Jessica Lange je zde opravdu úžasná. Po shlédnutí posledního dílu jsem měl pocit, že to snad lépe skončit nemohlo. Mimozemšťani, satan, blázni a všude kolem jeptišky to vše zde pracuje na výbornou. Musím uznat 100%.