Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Někdy sice s jeho rozdáváním nálepek nesouhlasím, ale jinak se jedná o další televizní pořad (po Uvolněte se, prosím), na který se rád každý týden dívám.

Star Trek (2009)

Jak to filmové léto 2009 náramně začalo, snad nebude takhle vysoko postavená laťka příliš kolísat (v případech T4 a Transformers 2). Jednoduše sci-fi jak má být, klaním Vám poklonu pane Abramsi, doufám, že u žánru sci-fi zůstanete příštích pár let.

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) odpad!

Ani sexy sestřička to nezachránila ;) Ani nevím, kolik % tomu dát, protože toto je pro mě vážně nepochopitelný movie, takže jednoduše "odpad".

Norbit (2007)

Tak dávám jednu hvězdičku za Norbitovu uřvanou, sloní, nechutnou, nepochopitelnou a hlavně sexy polovičku při jizdě na skluzavce. Nic jiného z tohoto filmu mě nedokázalo přinutit ani na moment se usmát. Další zbytečný film z Murphyho sbírky.

Next (2007)

Nicholasi, Nicholasi. Ty dlouhé vlasy ti moc nepadnou, nadpřírozené schopnosti už vůbec ne. Kde jsou ty doby, kdy Nick lítal se svýma zlatýma pistolema a střílel na všechno co se hnulo. Čekal jsem, že tohle bude akční film, dostal se mi klonující/časem cestující šašek, který mě vůbec nebavil. 40%

Cesta za vítězstvím (2006)

Velmi příjemný film o sportu, který je pro mě nejlepším sportem na světě. Určitě tento film obsahuje spoustu klišé, ale určitě patří k těm lépším sportovním dramatům. Prvky rasismu se objevovaly ve všech druzích sportů (běloši nechcou hrat spolu s barevnýma), ale zde se mi zachycení vztahů mezi basketbalisty velice líbil. Ohledně zápasu ani nemluvně, místy jsem při sledování filmu fandil a někdy nadaval, ať ti kluci pořádně máknou :). 70%

Mlha (2007)

Frank Darabont boduje. Opět další film, který si oblíbí mnoho lidí, nejen kvůli tomu, že je to další Kingova adaptace, ale taktéž je to dílo mistra Franka Darabonta, který je již známý svým neskutečným talentem, který předvedl v předchozích snímcích. Ikdyž se nyní jedná o horor s prvky science fiction, stále tento film nemůmu považovat za tradiční vyvražďovačku. Od chvíle, kdy se po venkovském městéčku rozprostře mlha se z filmu pro mě stala nekončící jízda napětí a strachu. Senzační výkon herce Thomase Janea a celé obsázení filmu hraje realisticky každý moment. Darabont sice přidal či upravil pár častí, tedy se film plně neshoduje s knižní předlouhou, zvláště konec. Ten by Vás, jako mě, měl zarazit do sedadla, nechat ukapnout slzu a donutit sledovat závěr filmu s otevřenými ústy. Takže kdo ještě neměl tu čest shlédnout tento film, určitě si ho nenechte propásnout. Ještě jednou díky Franku. Hodnocení: 80%