Světlušky v zahradě (2008)

Krásný film ze života, kde člověk chytne otce ne zrovna podle svého gusta. 75 %

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Jednička byla úlet, ale koukatelný. Toto druhé pokračování jsem nepochopil, většina ujetostí už nebyla zábavná a celkově jsem se hodně nudil. Snad duo režisérů nezvoře Gamera s Buttlerem, protože po tomto bych se toho i trošku bál. 35%

Pařba ve Vegas (2009)

Spolu se Zombieland nejlepší komedie roku.

Plán hry (2007)

Usmal jsem se u scenky, kdyz Dwayneho postrikali vodou, jinak tento film vazne nenabizi nic nez obycejnou (pro me) podprumernou komedii, kterou nebyl schopny z nedostatku sil tahnou pan "The Rock". Skoda, ze se Dwayne necpe do filmu jako The Rundown, protoze zde se umi predvest v cele sve krase. Nechapu, jak muze nekoho napadnout obsadit do KOMEDIE cloveka, ktery v drivejsi kariere mlatil lidi zidlemi do hlavy, lamal koncetiny a vsechno mozne, co je s wretlingem spojene. Podobne jako s Arnieho Juniorem to vidim u Dwayneho. Snad se na to brzy vyse*e a napadne ho napr. sekundovat Slyovi v druhych Expendables (jestli budou). 25%

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jsem zvedav na tu "jinou" (podle slov Baye) trojku. Neprekvapilo by me, kdyby tam dal Optima a Megatrona dohromady jako prvni roboticky homosexualni par a oddal by je Barack Obama a vsude by byly ty americke vlajecky. 20%

Imigranti (2009)

Kvalitni kriminální drama od skvělého talentovaného režiséra. Sice ani jedna scéna mě nedokázala donutit k vypuštění slz a to jich tam bylo vcelku dost, ale jsem za jedno s Američany. S muslimy, kteří vedou také myšlenkové názory se nebudou párat, když celý svět viděl, jak 11. září díky nim uhaslo mnoho lidských životů a narozdíl od toho svět neví, co ti američtí vojácí u nich dělají. Oni říkají, že taktéž vraždí, ale my to nevidíme, oni se chtěli bránit tímto a v očích světa jsou pro nás zrůdy. Tudíž mladá muslimka měla ve škole velkou odvahu takhle hovořit před celou třídou a dojela na to. Dále se mi líbil příběh Raye Liotty, coby úředník pro vydávání zelených karet, který jako úplatek chtěl na 2 měsíce dotyčnou jako milenku. Věřím, že je na světě mnoho lidí, kteří by i takovou věc podstoupili, aby získali kus papíru. A na závěr, v takových filmech je Harrison Ford skvělý. Může se angažovat jako vždy odrostlý "veterán" plný zkušeností. Takže Harry, radší se drž takových rolí, kde se nevytěžuješ, ať tě ten Indy jednoho dne nepošle do hrobu. 75%

Velkej biják (2007) odpad!

Jeden z nejhorších, nejamaternějších a nejnudnějších filmů, který jsem videl. Veškeří křízenci se zvířaty byli početi pomoci zoofil styku, nechutná scénka s Carmen ve stanu. Nepochopitelný duel Aslan vs. albín (pořád se tam střídal herec Aslana a nějaký číňan). Kapitán Jack Svalouš a všichni ostatní, nechápu, že ti herci jsou ochotní v takových hovadinách hrát, aspoň jde vidět, že na lepší role se nezmůžou. 0% shit největšího kalibru, kdyby tu byly záporné hodnocení, tak -100% P.S. Nechápu, že HBO tuto kokotinu dává alespoň 1-2x týdně.

Navěky silný (2008)

Ikdyž mi Faris příjde jako hodně nesympatický, v tomto filmu jsem jej přežil a celkově film na mě udělal fajn dojem. Vztah otce a syna, který se neúmyslně přesune z fotbalového týmu svého otce do konkurenčního. Černoch za počítačem v nápravném zařízení pobavil svým psaním prostředníčky. Celkově se jedná o průměrný sportovní film, kde zbytečně strávil svůj čas Sean Astin v malé roli. 60%

Příšerky s.r.o. (2001)

Jeden z mála animkáků, který mě ke konci dovedl k slzám. Gumova hračka Nema němela chybu :) 100%.