• Krátkometrážní

One Man Show (2008) (pořad)

Bývala to zábava. Poté co Kazma získal slávu je to šeď a nuda.

Saw 5 (2008)

Pátý díl je rozhodně lepší jak ten čtvrtý. Je zde spousta scén, která mnoho věcí objasní nebo naopak udělá ještě záhadnějšími. Film hodnotím zatím pouze z kinoripu, ale ten mě i přes svou kvalitu natolik nadchl, že jsem se pustil do tvorby titulek z odposlechu. Série SAW je zřejmě jen pro vybrané osoby, ale já mezi nimi naštěstí jsem a tudíž mě tento díl nadchl :)

VALL-I (2008)

Nejemotivnější a nejkrásnější pixarovka, co jsem kdy viděl. Hrozně moc mě to oslovilo a dohnalo až k slzám. Tohle když s vámi provede film, ještě k tomu animáč, jedná se o brilantní dílo, které si nezaslouží nic jiného než *****!

Yes Man (2008)

Musím přiznat, že po traileru jsem čekal o něco více, ale já se i tak bavil a hlavně díky Carreymu jsou **** na místě.

Funny Games USA (2007)

Po dlouhé době neuvěřitelné zklamání. Takovou sračku jsem dlouho neviděl a jednu hvězdičku dávám jen za výkon kluků, kteří vážně působili jako nechutní slizáci, od kterých nelze čekat nic dobrého. Kdyby divák aspoň viděl Naomi nahou, ale ani to ne. Dlouhé záběry o hovně, které film natáhly o víc než by bylo zdrávo. Scéna s ovladačem a rádoby vtipné průpovídky záporáka do kamery, to obojí beru jen jako nepovedený žert, na který je třeba zapomenout, stejně jako na fakt, že jste u tohoto filmu trávili svůj drahocený čas. Napětí tu takřka není, rodinka je trapná a nudná a já jsem jedině rád, že chcípla.

Než si pro nás přijde (2007)

Po shlédnutí tohoto krásného filmu je více než možné, že můj top se bude měnit.. emotivní zážitek, kdo neuvidí, udělá hroznou chybu..

Tajný agent 2 (2007)

Normálně bych film hodnotil asi tak za 60%. Je to naprostá blbost, která sází na fanoušky Tonyho Jaa A Petchaiův břiblblý výraz. 4* dávám pouze pro tonyho vsuvku a pár pěkných asiatek :))

Absurdistán (2006)

Když jsem dříve shlédl trailer, čekal jsem opravdu povedenou bláznivou komedii. Bohužel, silný podprůměr.