Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

lidské fantazii se meze... ...pardon,byl jsem se vyzvracet.Tohle je extrémní hnus.Největší filmová prasárna. Obdivuji celý filmový štáb, že vydržel celé natáčení.Jediné co se dá lehce ocenit je jedna z posledních scén,kdy mučení" vypadalo opravdu reálně na svou dobu. Jo a nedoporučuju při filmu jíst třeba čokoládový termix.

Vinaři (2014) (seriál)

Zklamání. Jednoslovní charakteristika.Jakožto obyvatel dědinky na Břeclavsku si troufám seriál trošičku více kritizovat z pohledu na tradice,zvyky,nářečí které jsou zde vyobrazeny.Očekával jsem lehce větší dohled na natáčení ze strany místních obyvatel ( Dolní Dunajovice,Pavlov) ale to jim zřejmě tvůrci neumožnili. A tak vidíme například košt uprostřed léta... Přehlídka české herecké špičky zachraňuje alespoň obsazení.Nedá se upřít hlavní myšlenka - jako reklama na naši milovanou jižní Moravu seriál funguje (krásné pohledy na Pálavu,vinohrady..) a proto za mě tři a né dvě hvězdičky.

Návrat do budoucnosti (1985)

U všech Skotů! Bomba! Snad není lepší scifi+komedie. Řekl bych takový Retrovědátorský film.Nechybí vtipné dialogy,hlášky,atmosféra 50.let USA vytváří krásnou kulisu. Soundtrack Alana Silvestriho je také výborný.