Padesát odstínů šedi (2015)

Padesát Odstínů ničeho. Protože nepatřím k té bandě co si přečetla tuhle vlhkou knížku nemůžu hodnotit zpracování příběhu. Filmařsky se ale jedná o kvalitní snímek (Nádherná lokace luxusních apartmánů). Jen kdyby to nakonec nebyla taková nuda...

Pojedeme k moři (2014)

Snímek co pobaví, rozveselí, rozesměje, chytí za srdíčko, některými chvílemi donutí skoro k pláči. Jiří Mádl se chopil jednoduchého nápadu a natočil famózní film.

Opera ve vinici (1981)

Hvězdička navíc za Podluží. Jinak těmto filmům nerozumím,nevidím v tom umění jako jiní.

Obchodník se smrtí (2005)

Zajímavé "životopisné" dílo. Příběh obchodníka s kapkami černého humoru nám vykresluje představu o tom,jak se ve světě kupčí s vojenskou technikou.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Za mě nejlepší animovaná verze.Vtipné situace,které pobaví diváka všech generací. ( Při scéně kdy Obelix má sníst veškerá jídla prostě nejde nedostat hlad :-) )

Pianista (2002)

Drama s excelentním A.Brodym. Film s očekávaně dlouhým příběhem mě osobně nudný nepřišel.Tak jako většina filmů s židovskou tématikou i Pianista ve mě zanechal silný dojem a zamyšlení nad dnešním světem. Poučné,reálně kruté...

Mládí v hajzlu (2009)

Každý kdo si oblíbí knižní předlohu a až následně na to shlédne film,bude nejspíš stejně zklamaný jako já.Příběh Nicka Twispa ostrouhaný do 90 minut.Tvůrci si s knižní předlohou mohli mnohem více vyhrát, to co stvořili je občas vtipné, avšak velice nudné.Snad se někdy v budoucnu dočkáme lepšího zpracování.

Údolí stínů (2002)

Uspokojivý válečný film.Jednuduchý příběh nám ukazuje začátek války ve Vietnamu a hlavně prvni velkou bitvu.Ta je vzkutku velkolepá.Vrtulníky,odstřelování,stíhačky,velké množství vojáků to vše ve filmu máme. Snimek jedné dlouhe bitvy.

Na hraně zítřka (2014)

Zajímavý snímek,který se dá svým nápadem přirovnat k počítačovým hrám,kde po zabití začínáte znovu... Akční scény jsou povedené,film má svižné tempo a rozhodně nenudí.A i kdyby měl nudit tak se na scéně objeví Emily Blunt :-)

Projekt X (2012)

Čistokrevný teenagerský film. Originální nápad natočený suprovým pohledem jedné kamery baví od první do poslední minuty a překvapuje kam až může zajít jeden mejdan.