Cesta na Měsíc (1902)

Tak rozkošný snímek jsem už dávno neviděla :)) Celou dobu jsem měla úsměv na tváři, jen mi bylo trochu líto obyvatelů Měsíce.

Ajťáci (2006) (seriál)

Některé vtipy mi přijdou hodně prvoplánové, ale jinak je to v pohodě. Každopádně myslím, že jsou i lepší a zábavnější seriály. A taky mi přijde, že se u toho baví víc chlapi :P

Kámen mudrců (1988)

Když jsem vycházela z kina, slyšela jsem sténání mých kamarádů s tím, že je to nebavilo. Ja naopak jsem byla ponořena do děje a vůbec jsem neměla nutkání dívat se na hodinky. Film se mi líbil nejen díky dobrým dialogům, ale i díky dobře odvedené výtvarné stránce filmu.

Saved by the Bell (1989) (seriál)

Hláška, kterou používám: někdo: myslíš na to na co já? : Ano, dáme si kyslé ryby.

Frasier (1993) (seriál)

Tento sitcom předčí i takové velikány jako jsou Přátelé či Simpsni. Dokonalá zábava, skvělé obsazeni, neotřelé zápletky. Co víc si přát? Škoda, že tu není víc hnězdiček.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Přijde mi, že většina lidí seriály typu Ordinace v růžově zahradě nebo Ulice hodnotí bez toho, aniž by viděli aspoň jeden díl. Jen tak z principu, protože je to současný český seriál a hraje to na Nově tomu dají Odpad!. To že je to vymývárna a děj není nijak extra závratný je sice fakt, ale myslím, že když už nic jiného v telce není, tak se to dá zhlédnout. Znám min. tucet o mnoho horších seriálů, u kterých se při každé scéně zajeknu trapností.

Titanic (1997)

Hláška, kterou používám: Musíš to vytáhnout až z paty.

Hvězda léta (2001) (TV film) odpad!

Z tohoto ,,filmu" se asi nikdy nevzpamatuju... Proč někdo něco takového točí?

Kanály (1957)

Je jen málo filmů, které dokonale vystihují atmosféru doby. Zvláště doby Druhé světové války, většina se o to snaží, ale drastické scény většinou nestačí. Adnrzejovi Wajdovi se to podařilo dokonale, opravdu jsem měla místy husinu. Navíc, když film sledujete v létě ve vydýchaném kině, dokážete se celkem sžít s pocity postav. Nezbývá než dát 5 hvězdiček, mně se to fakt líbilo.