Absurdistán (2008)

Bylo to celkem zábavné, zpracování taky dobré, ale já tento (říkám tomu) ,,balkánský" humor až tak nemusím.

Rakvičkárna (1966)

V tomto filmu vystupovalo nejvtipnější morče na světě, hahaha.

Můj soused zabiják (2000)

To teda nechápu co všichni mají, vždyť to byla děsná prdel.

Tajemné okno (2004)

Knížku jsem nečetla takže tím nejsem absolutně ovlivněna a netvrdím, že by nemohla být dobrá. Film byl velmi dobrý, napínavý, chvílemi i celkem strašidelný než přišlo rozuzlení. A to mělo být jako co? Bylo to zpracované uplně debilně (připomínalo mi to strašně Klub rváčů- za předpokladu že by byl natočen mizerně)- v jedné sekundě nastal absolutní převrat a navíc zdvojený Depp působyl strasně směšně. No nevím, zpracován Kinga mě nějak (kromě Osvícení) nedostáva (viz. Zelená míle a tento slibný ale nakonec zkažený snímek).

Hulk (2003)

Ztráta času.

Caligula (1979)

Přišlo mi, jako by měl film tak 3/4 hodiny. Sotva se tam něco začalo dít, objevili se titulky. Taky jsem čekala nějaké šokující záběry (viděla jsem sice sestřihanou verzi, ale i o té jsem si četla že je drsná), které jsem teda nikde nenalezla (asi jsem už dostatečně otrkaná- myslím filmově, hehe). Ale nebyl to špatný film, sice mi trochu zaváněl Satyrikonem, ale možná to bylo tím, že šlo o film z podobného období.

Dech (2007)

Nedejte se zmást, bylo to super. Navíc máte možnost spatřit prvního sexy asiata (a beztak i posledního).