Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Ježííííš co je tohle zase za s*ačku.Pár usměvných momentů,ale jinak trapááááárna na ENTOU.Britský humor stojí za ho*no.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Trikově povedený megafilm od kterého se asi nic jiného , než "audiovizuální podívanou" , opravdu čekat nedalo.

28 týdnů poté (2007)

28 dní poté , 28 týdnů poté ...... slušná záležitost snímku který navazuje na o 5 let staršího bratříčka.Akce od začátku až do konce. No dokonce to vypadá že tvůrci zase nechali otevřená vrátka pro třetí pokračování.Jen doufám že se do toho nepustí nějací fušéři a úplně to nezmastí,nebo ať se na to vykašlou :-))

Kruh (2002)

Horor bez napětí a nějakéhosi náznaku strachu.

Krvavý diamant (2006)

Nechutně pravdivý film v nechutné době v nechutné politické situaci.Skvělá výprava,scénář,střih i muzika a dokonce i herecké obsazení.Bravo.

Ghost Rider (2007)

Přijemné odreagování u tv na sobotní odpoledne.Málokterý film podle komiksu mě zaujme , ale tento svou nenáročností a naprostou jednoduchostí a navíc okořeněn N.Cagem , mě příjemně překvapil.V jednoduchosti je občas síla.

Vřískot (1996)

Pro mě je toto BEST snímek tzv.teenegerovského horororu.Jeden skvělí nápad za druhým s výtečným koncem :-)

Nezvratný osud (2000)

Byl jsem napnut tak napolovic,ale neodtrhl jsem se od TV. Bezvadný námět na horor,ale Vřískot je Vřískot :-)

Sunshine (2007)

Tak jsem se těšil na pěknou sci-fi...........až jsem byl docela zklamaný. Po pěkném začátku s dobrým námětem se to začalo rozjíždět. Nádherné vizuální zpracování vesmíru ,kosmické lodi ivyhasínající hvězdy....... Ale kam se poděla logičnost v ději ?????? Nesmyslný přechod v polovině filmu mě teda dost zarazil. Zobrazení nového černého pasažéra vůbec nebyl šťastný.Jeho "rozmazané" vyjádření mi zkazilo půlku filmu a konec ten zbytek.