Osm a půl (1963) odpad!

Další pseudoumělecká ******. Fellinimu bych těch pět Oscarů sebral a místo nich bych mu s radostí a nemalým uspokojením udělil pětkrát Zlaté maliny, které jediné si zaslouží. Fellini i s tím svým takzvaným uměním (které je jen pro "opravdové znalce, fajnšmekry a převelice moudré, erudované filmové kritiky", kteří blaženě slintají nad každou pseudouměleckou onanií) může jít do háje zelenýho.

Nostalgie (1983) odpad!

Panebože, co tohle bylo zase za sračku. Od ****** Tarkovského radši už nic nechci vidět, tohle a Solaris mi bohatě stačilo. "Dramatická" sračka na entou, které fuckt nesnáším a která se může líbit fuckt jen pozérům.

Pozemšťan (2007) odpad!

Po delší přestávce, kdy jsem skoro nesledoval filmy, ale místo toho fotbal (který jsem prostě musel sledovat, vždyť jde o mistrovství světa, že? a který mě rozhodně bavil daleko víc, než ty kraviny, jež jsem v poslední době sledoval), jsem se odhodlal pustit se znovu do té "zábavy" - totiž sledování všech těch špatných, velešpatných, a výjimečně dobrých spektáklů. Bohužel musím napsat, že toto "veledílo" patří k těm velešpatným. Je to totiž velesračka, kde se pořád jen žvaní na kvadrát a ještě k tomu pořád v jedné místnosti a to je přesně ta velesračka, které bytostně nesnáším.

Kids (1995) odpad!

Toto veledílo bych možná hodnotil lépe, kdybych ho viděl v 15 letech, ale teď musím napsat, že je to prachsprostá sprostá sračka, která se snaží mapovat chování mládeže v 90. letech a zřejmě i té současné, ale podle mě je toto extrém, např. já s mými kámoši jsme neměli takovýto dekadentní život. Absence jakéhokoli příběhu, naprosto amatérsky zahráno a když má člověk sledovat bandu defektů, jak si "užívají", tak to vůbec není ke koukání. Ken Park se mi líbil rozhodně víc.

Solaris (1972) odpad!

Bezbřehá nekonečná nuda, nejhorší sci-fi "film" všech dob. Je to totálně ******** sračka a ***** Tarkovskij zřejmě neuměl točit filmy, jestli jsou i ostatní jeho "filmy" takový sračky, tak potěš pánbůh.

Sedmá pečeť (1957) odpad!

Jsem opravdu převelice H R D Ý, že můj odpad snížil rejtink tohoto obrovsky přeceňovaného "filmu" z 85% na 84%. Myslel jsem, že aspoň Bergmanův nejslavnější "film" bude za něco stát, ó jak hluboce jsem se mýlil. Jak píše kleopatra: Poperte se s tím. Zajímavý komentář: buchannon

Scény z manželského života (1973) odpad!

Další Bergmanova totální velesračka, kdybych mohl, dal bych jí stokrát odpad!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejradši bych napsal o Bergmanovi ("skutečně vynikajícím umělci" :))) něco fuckt výživného, ale to by "intelektuálové", kterých bych se tím mohl dotknout, nemuseli rozdejchat a mohli by si fest sednout na prdel a v této pozici setrvat minimálně stejně dlouho, jako mně trvalo vzpamatovat se z "dramatické" onanie jménem "Scény z manželského života", a to bych skutečně velice (ne)rad. Mínus nekonečno %.

Příchozí (2016) odpad!

Nechápu, co na tomhle filmu všichni vidíte a z čeho jste všichni tak unešeni. Vždyť tento film je totálně o hovně a bez sebemenšího náznaku jakéhokoli děje. Mkay. Už z principu hodnotím takto, abych trochu srovnal rejtink tohoto ku*evsky nadhodnoceného filmu. Zjišťuji, že čím dál tím míň se mi líbí filmy a mohou to být sebekvalitnější snímky. Je to dáno tím, že je sleduji jako na běžícím páse a opravdu jen málokdy a velmi výjimečně mě dokáže některý zaujmout. Dřív se mi naopak většina filmů líbila, ale teď k nim přistupuji mnohem kritičtěji. Zjistil jsem, že když jsem vožralej, tak se mi filmy líbí víc, takže mi nezbývá než se nalejt před každým filmem. :))) Stává se ze mě stále větší cynik a jsem na to patřičně hrdý. :)))

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (1989) odpad!

Zaujal mě název tohoto "filmu" a tak jsem si říkal, že by to nemuselo být špatné, ale jak píše Malarkey, je to naprosto šílená hovadina, a to je ještě slabé slovo. Tuhle velesračku jsem si klidně mohl odpustit. Že má "film" vysoké hodnocení, není zárukou kvality. Ale vím, že se nechám ještě mnohokrát napálit, bohužel.