28 dní (2000) odpad!

Alkoholička Sandra Bullock v psychologickém dramatu. ...učme se odvykat, musíme odvykat! Nevydržel jsem ani 28 minut.

Divoši (2012)

Stone nabízí sračku, ale řiká jí kaviár. Hloupý, hloupý, hloupý. Opravdu už k úspěchu filmu stačí jen líbivý obrázky a konopí v hlavní roli? Dementní dialogy a nesmyslnej, ušmudlanej scénář nikomu nevadí? Olivere, Olivere, už di asi do prdele.

Hlasy v tunelech (2008)

Tvůrci slibují mysteriózní podívanou, krvavě rudé oči a shrbené postavy s popelavou kůží, ale nakonec najdou jen jednu pomatenou černošku, která je tajemným labyrintem metra provází. Za vážného přikyvování investigativce s baterkou v ruce záhadná žena líčí, jak byla ve světě nahoře počítačovou expertkou a vůbec kolik vzdělaných lidí tady pod povrchem žije. Po osvětě o významu hygieny (opět vážné přikyvování) zmíní, že je i expertkou na zbraně a to především na granáty, což demonstruje historkou o tom, že pokud chce, trefí cokoli kamenem a je tudíž pro ostatní velmi nebezpečná. Tady dole můžete někoho zabít a nikdy ho nikdo nenajde Na chvíli se z temnoty vynoří i její "manžel", který vyděšenému moderátorovi vypráví příběh o tom, jak ve vietnamu prostřelil veliteli lebku. Nešťastná náhoda, která se stala schválně. Co na tom, že mu je maximálně pětatřicet. Neměl bych zapomenout ani na bezzubého nešťastníka závislého na cracku, který krmí krysy a oni ho za odměnu nesežerou . Ano, 3, slovy tři krtčí monstra vypátrala britská výprava v tunelech newyorského metra. Nejdobrodružnějším okamžikem, filmaři patřičně zdůrazněná, pak zůstává situace, kdy jim výpravčí brání ve vstupu do vozu metra. Monty Python se vrací! 30%

Máte slovo (2008) (pořad)

Parodie komedie. Teď, když to je živě, dvakrát.

Sedm psychopatů (2012)

Nejen Marty McFly umí cestovat v čase. Tenhle film někdo (?) v devadesátých letech zakopal v poušti a "nový tarantino" Martin McDonagh ho dnes jenom vykopal. Radost se dívat.

Nespoutaný Django (2012)

Žluťoučký, kulatý penízky! Kdo to kdy viděl, negr v kině? Tarantino. Nějak jsem tušil, že to bude to, co mi bude na filmu nejvíc vadit. Ale v podstatě se těšil na ty kulervoucí v okamžiku zkultovněné scény. Chyba. Dostalo se mi roztahané a rozvařené kaše se scénářem děravějším než všechny mrtvoly ve filmu. Kde je humor? KKK a pytle na hlavě? To už jsou vtipnější skeče Kanadské sody. Kde nadhled - hlavní deviza tarantinových dialogů - negr, negr, bla bla? Deset minut po skončení nevím o čem mluvili. Waltzovi a Capriovi bych nevěřil ani ten klobouk na hlavě, Jackson snad parodoval Bohouše Klepla v Mazaném Filipovi a Foxx aka Džango bez D si rozhodně mnohem víc sednul s připosranym taxikářem v Collateralu. Na druhou stranu, kdo to kdy viděl rap ve westernu? A o tom se bude mluvit! Hluboké "poselství" předložené na stříbrném podnose. Pěkně polopatě. Tak aby si byl jistý i poslední předpubertální negr v kině. Ale kdo to kdy viděl, negr v kině? Přece Tarantino. Žluťoučký, kulatý penízky!

Hranaři (2011)

veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán z afghánské války saša rašilov veterán

DonT Stop (2012)

Punk je když si najdeš slušnou holku, doděláš školu, usmíříš se s rodiči a každá tvoje druhá věta je nějaká předvídatelná patetická sračka.