• Telenovela

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tak když jsem na to koukal tak jsem se chytnul asi aý v posledních 30-ti minutách. :D Skvělej film :D:

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Mě se to líbilo mělo akci, mělo to spád, sice nápad byl už otřepaný ale je to podle komixu kterej je hodně starej a stejně všechny komixy maj podobnou zápletku, takže nápad můžeme zanedbat. Já řikám dobrý.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Tak u tohohle dílu jsem se už nesmál jako u jedničky, ale 3 sněžný muži? :D:D Moch jsem prasknout smíchy :D:D:D Dále některý fáze akce byly přehnaný to jsem si řekl když přiletěli se stíhačkou a druhým letadlem a kropili je a kropili, přitom letěli asi dva metry nad zemí... no to už je i na mě moc...

Mumie (1999)

Múže to někomu připadat stupidní Americká hovadinka... Ale já se půlku filmu smál a když je v tom mytologie? Hah bez velkejch řečí...

Apokalypsa (1979)

Hróózně depresivní film až na Duvalla. Ten byl vostrej. ( Miluju vůni napalmu po ránu )

Hitman (2007)

Mno tak musim říct, že naporpvý se mi to moc nelíbilo protože jsem obrovským fandou Herní série, tak mi vadila každá odchylka od hry, ale teď když jsem to viděl po druhý tak už se mi to nezdá tak hrozný... Pokud má někdo výhrady k tomu že se chová drsňácky a brada na hrudi atd ( uživatel Cival ) ... tak to není blbou režií ale to je prostě podle hry klidně se podívejte na screenshoty ze hry... Mám pouze výhrady k tomu, že byl v některých případech málo sociopatický :D... prostě hra je hra kdo nehrál nepochopí.

Pozemšťan (2007)

OOOO tak tohle se mi líbilo :D:D

Zrození šampióna (2009)

Ano bylo to pěkný. pozitivně laděnej film. Ale nemám rád, když mi někdo vmítá Boha do tváře ( a je to dost řekl bych "Americký" ). Bůh nechce tohle a tamto a díky Bohu a cituji "Jestli nějakou zbouchneš ještě před svatbou tak přijedu a uříznu ti p***s!"... prostě typická Křesťanská Amerika... Ale dokážu některý věci co se mi nelíběj odmazat či nahradit takže mě sice možná trošku minulo ponaučení celého filmu, ale líbilo se mi to a bylo příjemný vidět Sadru Bullock tak trošku v jiným filmu než v béčkovým akčňáku nebo komedii.

Walk the Line (2005)

Dobrej filmek ale každopádně mě to nechytlo tak jako podobnej film Ray. Ale písničky jsou výborný.

Ray (2004)

Je to prostě Awesome...