• Telenovela

Piraňi II: Létající zabijáci (1982) odpad!

Film u kterého se nedá dělat nic jiného než celých 84 minut zvracet :) Opravdu velmi nepovedený Cameronův omyl.

Souboj Titánů (1981)

Tak tohle je dnes už klasika. Kdo by přece neznal hlášku: "Vypusťte Krakena!" Nenechám si ho nikdy ujít v televizi...

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Film u kterého jsem byl opravdu trošku naměkko. Když se sejde Brad Pitt, moje oblíbenkyně krásná Cate Blanchett, a David Fincher tak z toho zřejmě nevznikne nikdy nic tuctového nebo jen normálního.Snad bych vytknul jen trošku roztahanou střední část filmu. 7,5/10

Tmavomodrý svět (2001)

Už dlouho jsem si takhle nepobrečel. A pak že češi neuměj točit akční filmy z 2. světový války

Ďáblův advokát (1997)

Nejlepší ztvárnění ďábla jaké jsem kdy viděl. Bezkonkurenčně.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Jako fanoušek sci-fi žánru jsem si dal za povinnost shlédnout tento úvodní film a musím říct že mě totálně dostal. Interakce filmového prostředí s reálným (když v úvodní scéně kus trosek narazí do "filmové kamery" a ta se roztočí, klepavá kamera, atd) ve vás neustále udržuje napětí. A že je na co koukat (Tricia Helfer ;-) ).

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Bohužel jsem tento doplňující filmek viděl dříve než samotný seriál, takže mi napoprvé říkal zhruba táááááááákovéhle prd. Ale poshlédnutí seriálu jsem byl nucen uznat, že je to velmi obohaující doplňění základní linie.

Nelítostný souboj (1995)

Zapnul jsem televizi jen že se na něco kouknu, ale když začal tenhle úžasnej film tak jsem se do konce filmu ani nepohnul. Duo Pacino a de Niro, nemůže žádný film zkazit.

Zakázané království (2008)

Mno z toho filmu bych vyškrtnul tu ženskou s bílejma vlasama a toho americkýho typa. Ten mi tam prostě nějak neseděl.

Terminátor (1984)

Jeden z mála filmů, ve kterým Arnie hraje záporáka (ještě v Batman a Robin). Luxusní filmek na který se neda zapomenout. Nechť je naše doba nazývána léty Terminátora a Hvězdných válek :))