Poslední jednorožec (1982)

Skvělá melancholická atmosféra. Někomu by se možná nemusela zdát ta animace, ale to tomu podle mě dodává tu dokonalou melancholičnost. S trochou štěstí během tohohle filmu úplně zapomenete na svoje trápení a starosti. Je to kouzelné, dojemné a nejlepší na tom je, že když to skončí tak vlastně nevíte jestli to dopadlo dobře nebo špatně.

Nejchytřejší Čech (2014) (pořad)

Mě osobně to bavilo. Svým počtem udělených hvězdiček poněkud vyčnívám, ale mně to nijak zvlášť nevadí. Systém soutěže a soutěžní disciplíny byly zajímavé. Je pravda, že Romana Šmuclera moc nemusím, ale pořad byl zajímavý a dokázal pobavit.

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (2012) (pořad)

Londýnský zahajovací ceremoniál je nejlepším zahajovacím ceremoniálem olympijských her jaký jsem kdy viděl. Velmi zajímavá scéna, Mr. Bean, královna Alžběta s Jamesem Bondem,... Vlastně bych se na to klidně podíval ještě jednou.

Chalupáři (1975) (seriál)

Tak tohle je klasika. Vždycky se rád podívám i když už ani nevím, kolikrát jsem Chalupáře vlastně viděl. Sovák, Kemr, Bohdalová - to prostě nemůže mít chybu.

Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Steva jsem prostě miloval, hlavně to jeho nadšení se kterým celým seriálem provázel. Seriál Lovec krokodýlů si klade za cíl obyčejným lidem ukázat krasů zvířat a to jak je důležité je chránit. Tohle všechno s humorem beze zbytku Lovec krokodýlů splňuje.

Neviditelní (2014) (seriál)

Jeden z těch lepších seriálů z poslední doby. Vždy jsem se těšil na páteční večery. Herecké obsazení mohlo být jen těžko lepší. Zajímavý příběh. Je to sice komediální seriál, ale některé věci jsou dost přehnané a konec seriálu byl velmi uspěchaný.

Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)

Člověk se u toho dost nasměje. Vtipné hlášky i solidní obsazení.

Karcoolka (2005)

Pro děti to má jistě velmi zajímavou detektivní zápletku. V některých pasážích je to moc vtipné, ale někdy se mi to zdálo až přehnané (babička milující extrémní sporty, závěrečná honička). I když vlastně proč ne? Dětem by se to mělo líbit.

Láska na vlásku (2014)

Tahle vánoční pohádka mě hodně zklamala, čekal jsem od ní víc. Obsazení herců a jejich výkony byly velmi bídné. Hvězdička je za kostýmy a krásnou slovenskou krajinu. Z tohoto filmu dále plyne pro všechny režiséry jedeno ponaučení - Celeste Buckingham není herečka, ale zpěvačka.