Bohemian Rhapsody (2018)

WAU, jednoducho WAU, myslel som si, že sa pri tomto filme budem nudiť, ale doslova mi vyrazil dych. Rami Malek vo svojej životnej úlohe stvárniť Freddieho uspel na 100%. Emócie, energia, láska ktoré vyžarovali z jeho postavy boli takmer identické ako tie z Freddieho. Som rád že film nesmeroval až k jeho smrti. Záverečné vystúpenie bolo dokonalé, zimomriavky som mal všade. Škoda že sa tu dá dať len ***** lebo Freddieho príbeh si zaslúži omnoho viac.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Tak včera som sa rozhodol, že si pozriem seriál 13 Reasons Why. Dnes som to dopozeral a poslednej časti som bol chvíľku mimo. Seriál s tak hlbokou myšlienkou som ešte nevidel, nás v Európe sa až tak príliš netýka ale v Amerike je samovrážd omnoho viac. Snáď si posolstvo tohto seriálu ľudia vysvetlia v dobrom a pomôže to zachrániť veľa životov. Celkovo bol seriál veľmi dobrý, až na niektoré časti ktoré sa mne zdajú nudné a myslím že z hlavného predstaviteľa Dylan Minnette sa stáva druhý Nicolas Cage :D Muž jednej tváre :D :D

Lucifer (2016) (seriál)

Úžasné, po prvej časti som úplne nadšený a nemôžem sa dočkať ďalších. Tom Ellis je super a je vidieť že si svoju rolu užíva.

Muži, ženy a děti (2014)

Pointa je zrejmá ale myslím že z popisu by mali odstrániť žáner Komédia, lebo príliš som sa na tom nezasmial. Ale celkovo je to v pohode. ****