solid

homepage
Skype: jerry.red

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 9.7.2018  22:32

Solidní Gulity Pleasure mého mládí. A dvojka ještě více, ten soundtrack je boží.

• 1.11.2017  12:07
    Video Game High School (TV seriál) (2012)

Asi jsem cílová skupina, ale pro ty, kteří si v seriálu najdou něco ze svého života, je to dokonalá podívaná. Ale nejde jen o pozadí a nápady, ale celkově o to životní období, vztahy, zápletky. Prostě život. A to je to co se jim opravdu povedlo natočit. Právě ty opravdové životní situace a jak se s nimi vyrovnat, byť zasazené do imaginární budoucnosti a nadsazené karikaturovanými hereckými výkony. Přesto nebo právě proto mě to opravdu dostalo.

• 31.10.2017  20:40

Jakože naprostá pecka. Komediální, fantastická, řemeslná. Prostě Marvel a Taika.

• 2.7.2017  22:26
    Wonder Woman (2017)

Je to skoro zázrak, ale amíci natočili skvělý film podle DC superhrdiny, který není Batman. To bude tou ženskou rukou, jak u kamery, tak na meči, biči, štítu a vůbec na všem co je třeba použít na nepřítele. Jediná škoda, že záporákem je až do konce drahý pan profesor Lupin, to mě ve finále dost rušilo (jako sorry ale řecký bůh s knírem????). Jinak nemůžu ani já ani moje žena vytknout ani w. Paráda.

• 26.4.2017  16:56
    Noční recepční (TV seriál) (2016)

Celý tvůrčí tým, včetně herců by se měl přesunout rovnou na nového Bonda.

• 18.4.2017  21:43
    Hon (2012)

Děsivé. Obzvláště pokud jste muž pracující ve školce. Třeba jako já =D

• 17.4.2017  22:25
    Rivalové (1996)

Sympatické, ale doufám, že si nikdo podle tohoto snímku neudělal nějakou představu o golfu. Obzvláště hokejkový putter odyssey mě velice pobavil. Podívat se na 20 let starý film, ale mělo smysl, alespoň si člověk uvědomí, že takovýchto snímku už se dneska moc netočí, jestli vůbec nějaké.

• 6.4.2017  16:36

Prostě radost se dívat. Jinak to neumím popsat. Lonely Island boyz jsou prostě moje krevní skupina. Tohle se nedá jinak popsat či vysvětlit.

• 30.1.2017  21:39
    Dračák 2 - Nová úroveň (amatérský film) (2017)

Příjemně mě překvapil celkový posun od prvního dílu. Navíc se zapracovalo i na scénáři a už se dá mluvit o plnohodnotné zápletce, která navíc nedělá z diváků blbce. Navíc jsem první kdo komentuje.

• 24.1.2017  00:21
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Kdyby to mělo být víc reálnější, asi by to byl dokument. Skvělý nápad a fungující dialogy. Akorát na to musíte jít bez očekávání a fakt vás to překvapí. Až na ten konec, tam mi přišlo, že to je nějaké useknuté, nedokončené správně. Ale jinak bomba, že něco takového vzniklo.

• 10.1.2017  20:48

Hudba, příběh, atmosféra tajemna a epické pozadí celého filmu je naprosto dokonalé. Asi nejlepší Mijazaki.

• 24.12.2016  23:37

Dobré, tedy za tři. Ono to nikdy není lehké obzvláště po takové době a bohužel uplynulý čas je na ústřední dvojici vidět. A že jsou pánové Dvořák a Trojan na plátně prakticky pořád je to co film zachraňuje. Defilé herců v rolích svatých s trapnými vtipy a scénkami, které jen zdržují od hlavního příběhu, ale hlavně jsou úplně zbytečné. Až se mi to ani nechce psát. Hlavní zápletka skončí ve třičtvrtině filmu, nastavovaná voda je už úplně o ničem. A když na konci zazpívá nejen "svatá" slavice Bílá, ale po ní i "blahořečený" slavík Gott, byl jsem rád, že z kina stejně odcházím. Jen jedno ještě zmíním. Jsem jediný, kdo si spojil podprahovou zprávu, že Michal Horáček je opravdu "svatý", tak co s tím uděláme?

• 18.12.2016  23:08

Pokud se vám stane, že těsně před promítáním ztratíte peněženku, takže během celého filmu stále myslíte na ty všechny problémy, které s tím budete zítra mít, vylezete z kina a jste nadšeni z toho co jste viděli i přesto, že jste si film vlastně neužili ani na 80%, pak to znamená, že jste viděli něco úžasného. TO je Rogue One. Lítost a nadšení z toho, že nebude další pokračování (prequel nikdy nevíš=). Prostě tohle se povedlo.

• 18.12.2016  23:05

Jako je tam ten potenciál. Zápletka má reálný rozsah epizodky do animovaného seriálu, ale tvůrci museli představit celý ansámbl a tak to pěkně natáhli. Naštěstí neudělali chybu v kástingu a věnovali dost prostoru těm nejlepším hercům a jejich postavám. Díky tomu se opravdu můžeme těšit na další pokračování jejich dobrodružství. BTW hudba mi vůbec nevadila, naopak, některé songy jsou úchvatné. Tak uvidíme co dál.

• 18.12.2016  11:39
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Opravdu tohle dělali češi? V České televizi? Věděli jste o tom? Proč mi nikdo nic neřekl?

• 20.9.2016  21:26
    Rapl - Série 1 (série) (2016)

Jak já doufám, že ta čtvrtá epizoda byla jen epizodka a nějak se to spraví. Ale nevím nevím, mám ten pocit, že to půjde do kytek.

• 2.7.2016  00:27
    Creed (2015)

Říkám si, jaké to muselo být pro Slye, když stál nahoře na těch schodech a díval se na svůj život, zda si vzpomněl, jak tam stál poprvé a Mickey, trenér v jeho letech ho připravoval na první zápas s Appollem. Ups nějak se mi to pomíchalo, ale divit se nemůžete. Je, byla a bude to jeho životní role a mě nezbývá, než mu za ni poděkovat. Creed 2 vs Son of Dragoooo!

• 23.5.2016  23:52
    Preacher (TV seriál) (2016)

Už je to dávno co jsem četl komiks, ale tohle vypadá hodně dobře. Tak uvidíme. Škoda jen, že Tulip není blond, jinak casting myslím na jedničku. Pro mě zatím nástupce Dextera!

• 29.4.2016  01:49
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Ten závěrečný chill, který mám vždy u titulků jsem u českého produktu ještě nezažil. To samo o sobě něco říká.

• 30.12.2015  23:16
    V hlavě (2015)

Mohlo by se zdát, že v animovaném klání opět je jen jediný šampión, ale letos se možná dočkáme epického souboje. tedy pokud akademie opět nepřehlédne nějaký film. Inside out je fajn, ale Malý princ je neskutečný.

• 30.12.2015  23:13

Nejsem hater, ale když vidím promarněnou šanci, tak ji přece nedám za pět. V čem je Probuzená síla promarněnou šancí? V příběhu, v imaginaci, v touze udělat něco jinak a nově. A proto je to velké letošní filmové zklamání.

• 18.11.2015  23:05
    Dominion (amatérský film) (2015)

Velmi povedené, přesně vystihuje hru a herci už konečně hrajou.

• 28.7.2015  00:17

Filmová fantasy lahůdka. Přestože kniha je trochu jiná, film má takové kouzlo, perfektní soundtrack, který doplňuje dokonale atmosféru a celkově vtip, eleganci, napětí. Prostě jedna z nejdokonalejších pohádek co znám.

• 28.7.2015  00:11

Dám vám jedno jmého - Aaliyah! Nic více není třeba. Ta holka byla bohyně a proto šla do nebe tak mladá!

• 28.7.2015  00:09

Come on! Tohle je guilty pleasure mého mládí. Prostě co na tom nejde nemít rád?

• 27.7.2015  22:06
    Dračák (amatérský film) (2015)

Dalo by se tomu vytknout spousta chyb, ale na druhou stranu kdo jsem já, abych kritizoval? Super, že něco takového vůbec vzniklo.

• 29.6.2015  22:18

Je docela možné, že tohle bude nejlepší film, který jsem kdy viděl. A to jsem od půlky nutně potřeboval vybočit a bohužel jsem odběhl během finále, takže jsem vlastně neviděl, jak to všechno skončilo. Hurá na druhé promítání!!! Edit: Tenhle film je dokonalý v tom, že vůbec nepřemýšlíte nad tím světem, reáliemi a logikou, protože je to tak uvěřitelně žívé, dýchá to a funguje naprosto přirozeně. V tom je ta dokonalost.

• 26.5.2015  16:16

Pěkné. To se dá bez obav o dvojce říct. A to je bohužel asi tak všechno. Není to lepší ale ani horší než jednička. Bohužel. Protože po druhém Kapitánovi a Strážcích to mělo vypadat jinak. Přesto, že to má všechny správné ingredience a většinou to funguje celkově to vyznívá dost podobně jako jednička a to je špatně. Jossi co bude dál?

• 12.5.2015  23:27

Zklamání, hlavně z toho důvodu, když mi dojde sémantika celé série, přitom je to v názvu přímo ložené. Drakové jsou trénovan, ne ochočováni, mají pány, ne brášky apod. a tím jde celá snaha o nějaký bohulibý vzkaz divákovi do pryč. Jinak výborná hudba a epická výprava. Dá se na to jednou podívat, ale doma s dětmi při opakovaném promítání (bohužel častém) tiše trpím.

• 18.4.2015  07:20

Zábava od začátku do konce. Nechápu doporučení typu: kdo nemá rád vulgarismy ať se vyhne obloukem. Je to výborný film, který baví každým coulem. A je to vynikající muzíkál.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10