preclajsz

okres Náchod
studuju ČVUT FSV

<< předchozí 1 2
    • 10.3.2018  22:34

"Něco Vám chci říct, Marku. Něco, co ještě nevíte a kvůli čemu jsme my K-Paxané ušli dlouhou cestu. Vesmír se bude rozpínat a pak se zhroutí do sebe. A pak se bude znovu rozpínat. To se bude pořád opakovat. A to, co nevíte je, že až se vesmír znovu začne rozpínat, všechno bude stejné jako teď. Všechny chyby, kterých se teď dopustíte, budete prožívat ještě jednou. Všechny chyby, které v té době uděláte se budou opakovat znovu a znovu, už navždy. Takže moje rada je dát všechno do pořádku hned, protože máte jen tento pokus..." skvělý sci-fi drama, který člověka skutečně zaujme, zasloužených 86%

• 21.10.2017  13:10
    Blade Runner (1982)

S týdenním odstupem měním hodnocení na 5* a proč? Protože to je jeden z těch filmů, který má v sobě daleko víc a po prvním shlédnutí se těšíte na další. Navíc vám zůstane v hlavě a vy jste za to rádi. I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die... Dokonalost sama

• 12.8.2017  21:44

Opravdu kvalitní drama s překvapivým a pro mě skvělým koncem. Pokud máte chuť na komedii pozvolna přecházející na to pravé drama, tak tohle je film pro vás. Začátek možná byl až moc pomalý, ale závěr to plně vynahradil. Zasloužených 83%

• 11.8.2017  09:41

Jeden z nejlepších akčních filmů včele s "něžným" pohlavím. Jak tu již bylo několikrát napsáno je to něco mezi Bondem a Wickem, ale funguje to perfektně. Možná se budete místy ztrácet, ale blesku rychle se zase zorientujete. 5* 80% není o čem

• 15.7.2017  22:32

Taková stařecká akčňárna. Vcelku příjemnej film, kterej se mi trochu táhnul. Každopádně poslední třetina mě bavila hodně, ta holčička byla kouzelná. Na to že to byl celkem lehce předvídatelnej příběh, tak u konce jsem byl mile překvapenej. Lepší 3*

• 15.7.2017  22:30

"... A kdepak je tvůj dědeček? - V kufru našeho auta." Pomalá komedie s výbornou hudbou a místy opravdu vtipnými momenty. 4*

• 28.4.2017  10:51

Drama, jak se patří. Film, který vás donutí alespoň trochu se zamyslet. A to jak nad vámi samotnými, tak i nad těmi které potkáváte každý den například žebrat v metru. Hezky vyobrazená situace, jak se vlastně může všechno posrat a vy za to ani nemůžete. A taky to, jak je celej systém absurdní...

• 28.4.2017  10:41

Ani vlastně nevím proč 4*. Po celou dobu jsem se jen ujišťoval, že mě opravdu štve to přehrávání jednotlivých postav a to poameričtění, které je v dnešní době tak moc populární. A že to všechno bylo tak nějak moc umělý. Ale pak přišel konec a já roztál jak kostka ledu. S tím jsem nepočítal. PS: Gloria Colston? Ta byla úžasná!

• 12.4.2017  22:26
    Klient (2016)

Viděno v Bio Oku - Naslepo... Íránský drama, no drama to skutečně bylo. Film, který by byl totálně bez hudby jsem viděl snad prvně, a vlastně i Íránský film jsem viděl poprvé. Ve zkratce se to teda alespoň mě neskutečně vleklo a tím, že tam nehrála žádná hudba která by to oživila, tak mi to přišlo i dost nudný. Pár scén tam bylo dobrejch, to jo, ale bylo jich děsně málo. 2* a to jsem hodnej, tenhle film není nic pro mě...

• 8.4.2017  10:00
    Rozpolcený (2016)

Just wow. Výborný thriller, který má sice pozvolný rozjezd, ale za to má o to lepší konec. Hlavní příběh byl opravdu povedený a McAvoy to zahrál neskutečně. Na druhou stranu příběh o Caseynim dětství, respektive to podání celý její historie, to bylo fenomenální. Nutno je taky zmínit skvělý hudební doprovod, kterej to napětí posunul zase o trošku dál. Celou dobu jsem si říkal, že ten film je fakt výbornej a zaslouží si 4*, jenže díky tomu konci kdy Shyamalan takovým lehkým náznakem naváže na Vyvolený, tak to mě dostalo. Proto si tento film zaslouží 5* a vůbec bych se nedivil kdyby se časem usadil na 80-82%

• 2.4.2017  09:50

Viděno na ČSFD projekci. Jako upřímně moc nevím, mam z toho smíšené pocity. Jako ve výsledku to nebylo špatný to ne. Hodně mě bavily kreslený příběhy, který byly opravdu luxusně zpracovaný. Ale celkově mě to nějak minulo účinkem. Sice to bylo to smutný, to jo, ale oproti hodně jedincům, kteří na konci projekce brečeli a potahovali, mě to nechalo klidným. Jsou tu podle mě i lepší filmy o rakovině, který mají jistější tah na branku. Celkově lepší 3* Možná ještě změním názor, za tu luxusní hudbu a celkový vizuál.

• 27.3.2017  09:57

K tomu nejde nic moc říct, je to pecka! Výborný thriller, kdy jen čekáte co se zvrtne.

• 27.3.2017  09:47

Viděno na Febiofestu. K filmu musím říct, že nápad propojení filmu s divákem se mi líbil hodně. Opravdu vám to navodí pocit, že jste součástí filmu. Co se týče natočení, tak s tím taky nemám problém, herci a hlavně režisér (prvotina) odvedli super práci. Ohledně titulek (jak si zde již stěžovala Tina00) se opravdu na Febiofestu objevila nedoladěná verze a na začátku projekce se za ně omluvila jak zástupkyně Pannonia Entertainment, tak i sám Tobias Weber. Kdo chcete stoprocentní zážitek, tak vydržte až na uvedení do kin. To že aplikace párkrát spadla není problém kina a wifi, ale samotné aplikace - stačilo ji jen vypnout a zapnout a vše fungovalo dál - za celou projekci se mi to stalo asi 3x. Navíc nikdo vás přeci nenutí rozhodovat, můžete jen sedět a koukat na film, tak jako normálně. Je natočeno 7 konců, takže pokud se vám film líbil, běžte mrknout na další konec! K tomu konci co jsem viděl já, jde snad říct jen - Nezahrávejte si s Čongovými! 5*

• 15.3.2017  22:39

Jednotlivé pokoje - 2,3,5,4*. Třetí pokoj u mě zvítězil hlavně kvůli těm dětem kteří zahráli parádně, hlavně ten klučina. Jinak v hlavní roli Tim Roth zahrál jak pán, ale to bylo jasné už dopředu. Celkově 4*

• 18.11.2016  13:21

Samuel L. Jackson nám jednoduše ukazuje jak bychom se měli chovat k teroristům. Je tam pár nečekaných zvratů a spousta praktik, který by snad nikdo rozumný nechtěl zažít. Po shlédnutí podle mě každému dojde, že něco jako sebeovládání v takovýchto situacích neexistuje, každý jsme schopni zabíjet pokud jde o záchranu života našeho či našich blízkých... Každopádně ta hra o moc mezi H a Brodyovou je fakt super. 80%

• 21.10.2016  20:52

Jak píše kluzo : "Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi." Hláška filmu. Jinak film celkem v pohodě, taková klidná komedie. Horší 4*

• 11.10.2016  07:13

Mě se to líbilo, hodně. Nejspíš to bude tím, že jsem četl knížku a věděl jsem jak to celé bude probíhat, tedy i hlavního vraha. Film se držel knižní předlohy zuby nehty, což se moc často nevidí a za to rozhodně palec nahoru. Emily zde hrála dost uvěřitelně a to celé jen podtrhla hudba, která příjemně gradovala. Za mě jednoznačně 4* a červená čísla! A ano, je to horší zmizelá, ale to bylo jasný už dopředu...

• 19.8.2016  21:10

Tak tohle mi teda nesedlo, závěr filmu už byl ale v pohodě, jinak nic moc. Jestli jsem se 3x zasmál tak je to moc. Opět padne taková ta klasika: "Kniha byla lepší!"

• 5.8.2016  18:17

Možná to není dokonalej film, ale nejsem žádnej znalec. Mě se to líbilo a podle toho také hodnotím. Klobouk dolů před Pelém a brazilským stylem hry. Komu se líbí sportovní, místy vtipný a na city hrající styl filmů tak můžu jedině doporučit. 80%

• 31.7.2016  22:20

Parádní snímek. Potěšila mě i hláška "Oswald byl břídil". Kdo viděl 11.22.63 tak mu to bude jasné :) Ikdyž ke konci jsem již měl tušení kdo je skutečný Keyser Söze, celkový dojem mi to nezkazilo 5*

• 25.7.2016  19:59
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Po prvním dílu jsem si říkal, že je to docela dobrý. Druhý díl každopádně převyšuje ten první, zatím solidní komedie, aneb hon na zmrdskou ředitelku! :D zatím 4*

• 15.7.2016  23:24

Po delší době jsem se na to opět podíval a opět to stálo za to. Jsem asi zbytečnej cíťa na filmy založené na skutečné události, ale jednoduše je miluju. A tady fungovalo jednoduše všechno. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů svého druhu. Klobouk dolů - 81% má právem.

• 15.7.2016  23:18
    Jméno (2012)

U mě je to tak na hraně mezi 3-4*, ale když jsem se smál tak jsem se opravdu smál. Je tam spousta hluchých míst, ale když narazíte na tu vtipnou část tak to opravdu stojí za to. Komu se to líbí, tak doporučuji Bůh masakru - top!

• 20.6.2016  23:16

Strašně mě bavil začátek z pohledu našeho malého "C". Jeho postupný vývoj a soupeření mezi Sonym a otcem Calogera byl rovněž zajímavej. Pro mě další z mnoha podařených mafiánovek. Ale v zařazení filmu podle mě chybí ještě komedie, protože nejednou jsem se opravdu zasmál jak už dlouho ne, ty zkoušky holek jsou fakt top :D Nedivím se že je film hodnocen 86%

• 15.6.2016  23:27
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

První 2 díly absolutní paráda ("You shouldn't be here" kdo viděl tak ví), prostředek se odtrhnul od hlavního tématu a spíš se vázal na vztahy hlavních postav což mě moc neoslovilo, ale to finále to byla velká bomba nemluvě o výborných dialozích s hlubší myšlenkou. Po shlédnutí seriálu mám chuť si přečíst knížku a v budoucnu se k ní určitě dostanu. Kdo má rád Franca a cestování v čase, tak neváhejte. 80%

• 15.6.2016  23:15
    Casino (1995)

Hláška která mi zůstala v hlavě hned od začátku filmu: "Las Vegas obklopuje poušť kterou v noci nevidíte, ale právě tady se vždycky vyřešilo nejvíc problémů. V poušti je spousta děr a v nich je pohřbena spousta problémů. Ale musíte vědět jak na to. Díru je třeba vykopat předem, dřív než se tam objevíte s nacpaným kufrem, jinak vám to zabere tak půl až třičtvrtě hodiny. A kdo ví kdo tam během tý doby zavítá, s takovou abyste kopali další díry no a tak byste tam mohli skejsnout celou noc" Stopáž je nastavena proklatě vysoko, ale díky tomu můžete alespoň poznat pořádně charaktery jednotlivých postav. Nedivím se že si film drží zasloužených 89%

• 26.5.2016  17:44

Jedním slovem? - "Nezájem". Kvalitní gangsterka, těch 83% si to zaslouží právem.

• 3.4.2016  21:44
    Vzpomeň si (2015)

Jakožto můj 1000. film jsem nucen napsat komentář... Film bych spíše zařadil do drama než do thrilleru. Nutno podotknout, že celou dobu vás bude provázet výborná hudba, která podle mě film posunula na novou úroveň. Defacto po celou dobu jsem si říkal, že je to celkem nuda a víc jak 3* si to nezaslouží, ale finále a celek jako takový mě přesvědčil o opaku. Bez váhání 4* a zasloužených 80%

• 2.4.2016  21:16

Film tak sladkej, že mnoho z nás bude mít cukrovku. Ve výsledku se mi ten film líbil, ale něco tomu chybělo. Každopádně zajímavej příběh a velkej respekt vůči Frediemu, o tom žádná.

• 3.3.2016  23:40
    Woodlawn (2015)

Výborný, film od kterýho jsem očekával jen kvalitní fotbal tak dokázal něco víc. Sice je to slaďárna, ale pokud se s tím vyrovnáte tak 2 hodiny uplynou jako nic a opravdu si je užijete. 75%+ PS: nemám moc rád vnucování víry, ale i tak jsem si to užil

<< předchozí 1 2