• Krátkometrážní

Řezník: Ta holka v mym sklepě (2011) (hudební videoklip)

Chytráci jako např. 'kingik' by si měli uvědomit, že Řezník svejma textama nikoho k ničemu nenavádí, jeho texty jsou o věcech co se (bohužel) běžně dějou. Pak by se teda musely zakázat i veškerý krimi/thriller/hororový filmy a seriály, krimi zprávy apod. :-/

A Horrible Way to Die (2010)

Kamera totálně zabila už tak dost slabej horor a já mam chuť zabít kameramana!!!

Jackass: Děda Mizera (2013)

Jak jsem byl vůči Bad Grandpa skeptickej, tak dobře jsem se nakonec bavil!

Carrie (2013)

Nevim o kolikátej remake by se muselo jednat, aby mě tenhle příběh přestal bavit. Trochu nadhodnotim, protože jsem si Carrie opět náramně užil...

Lásky čas (2013)

Jak ohodnotit něco, co je tak milý (McAdams) i trapný (Gleeson), obsazením sympatický (McAdams, Nighy) i nesympatický (Gleeson), vtipný a ještě jednou, hlavně ze začátku, trapný (opět Gleeson): 3,5*

Home Sweet Home (2013)

Dal bych i o * víc, kdyby se ta ženská, byť jinak sympatická, nechovala jak blbá pí*a! Se zbytkem filmu nemam problém...

Závod s časem (2013)

Film plnej logickejch i technickejch chyb, ale na druhou stranu non-stop akce, napětí a skvělý auto! chyby odpuštěny: 3,5*

Elysium (2013)

Nejlepší Damonův film, resp. jeden ze dvou, který stojej za řeč. Nejlepší Blomkampův film - ano, překonal i District 9. Audio-vizuální stránka perfektní, herecky - především ve vedlejších rolích Foster, Fichtner a překvapivě i Copley taky na jedničku, akce, napětí... prostě vše jak má bejt. Pár mušek Elysium sice má, ale to mu rád (na rozdíl od zdejších zmlsanejch uživatelů) odpustím. ps: až si zase budete stěžovat na rozklepanou kameru a zběsilej střih, vzpomeňte si, jak jste chrochtali blahem u epileptickýho Bournea!!!