Adelheid (1969)

Excelující Čepek (v čem tenhle člověk neexceloval?). On se pro tyhle role narodil. A jak už tady bylo párkrát řečeno, je škoda,že je film v barvách. Protože ten černobílej konec je naprosto dokonalej. 85%

Admirál (2015)

Já jsem nadšenej. Natočit takovouhle podívanou za 8mil euro je neuvěřitelný. Vypiplanej vizuál, kostýmy, dobový rekvizity, všechno na co se člověk zaměří je na vysoké úrovni. Nechce se mi k tomu psát nějakej sáhodlouhej elaborát, ale tenhle film opravdu stojí za to vidět. 95% P.s.: všiml si někdo, že si tam střihne cameo i Rembrandt, kterej nese pod paží svoji Noční hlídku?

Aftershock (2012)

Chilskej survival docela příjemně překvapil. Sice to do půlky vypadá jako jedna velká pařba, ale potom se to rozjede a velice solidně. Nějakej ten gore, umírají lidi, kteří jste mysleli že stopro přežijou a ten konec? No upřímně jsem to fakt čekal. Pohodovej průměr. 50%

A.I. Umělá inteligence (2001)

Veverkovitej šestej smysl mě rozsekává pokaždé, když tenhle film vidím. Jude v latexu s kilem paštiky na ksichtě taktéž dokonalej a pokaždé se musím kouknout na místo, kde pláčou lvi a kde žije modrá víla. Ministry na robo destruction prostě padnou jako žádná jiná kapela a celková atmosféra filmu je naprosto grandiózní. Miluju tenhle film. 100%

Aj van tů bí jůťubr (2015) (studentský film)

Co na to říct ? Docela dobrej kraťas s pár povedenejma záběrama. Jen tak dál kluci :)

Alenka v říši divů (2010)

Neuvěřitelnej dabing Táni Vilhelmové. "Hučkař fixluje ! " . Jinak super zpracování a klasicky potrhlý postavy ala zajíc, dva tlusťoši a jiný magoriády. Bezva movie. 85%

Aliance (2016)

Nesympatická lesba potřetí a očividně ne naposledy. Přemýšlím o jedné věci, squadra přeskočí zeď, absentující přitomnost Džona Sněha a o skalní převis a dvě díry plný červenejch sraček dál, jim ta červená brča prší na kebule. Japa je kurva možný, že za zdí tahle malinovka neprší? Nějaká Chicago bubble? Když to vezmu kolem a kolem, tak jedinej kdo mě vyloženě nesere je Májls Vyplešť. Vlastně ani Harry blbější nebyl vyloženě rušivým exkrementem. Slaboučká troječka. 45% P.s.: doufám, že ta lesba v posledním díle konečně vysublimuje někam do stratosféry

Almost Human (2013)

Po přečtení komentářů rady starších (E-PhoeniX, ricci.s, G.Stobbart) jsem čekal, že to bude mega mimozemská řežba, ale nebyla. Byla to extra slátaná mega pičovina s maximalně nesympatickým obsazením a scénářem asi z roku 1981. Ty krávo, tak tohle fakt ne. Nudil jsem se u toho jako naposledy u Plague Town. Říkal jsem si, že sem napíšu aspoň jednu zapamatovatelnou scénu, ale i tu jsem bohužel zapomněl. Takže jedna z milosti.

Americká krása (1999)

"Lestre, vyleješ pivo na pohovku! " Kevin Spacey a jeho životní role, neuvěřitelnej přerod ze zapšklýho přizdisráče na chlápka, co nemá co ztratit. Mííína je tam dokonale krásná a scéna ve vaně plné růží je nezapomenutelná. Za mě plná palba, protože když jste něco viděli pětkrát a zase se na to rádi kouknete, tak si to jiný hodnocení nezaslouží. Americky krásnej film. 100%

Annabelle (2014)

Nic novýho pod sluncem. Ale.....vodporně hnusná panenka (tohle fakt někdo sbírá?), metrosexuální táta na plnej úvazek Ward Horton a sympatická Annabelle Wallis. Má to fajne atmosféru a třetí hvězdu sem vytáhl za rohatýho na schodech. Bezva scéna. 60%