Project Arbiter (2013)

Myslím že to nebyl úplně nejlevnější kraťas, a možná proto je dost povedenej. Zajímavej "invisible" nápad z druhé světové.

The Islamic State (2014)

Tak takhle vypadá Islámský stát. Šaría v obrazech. Středověk, prohibice, bičování, ukřižovaní a veřejný pranýřování. Vymytý mozky dětí. Vraždy. Vše ve jménu víry. Tohle by měl vidět každej, kdo nadává do xenofobů,kdo propaguje multikulturní společnost, kdo nevidí k čemu islám spěje. Dávám plnou palbu za výmluvnost dokumetu (ikdyž vím,že reportér Medyan Dairieh je palestinec a muslim a ikdyž otevřeně nepřizná,že podporuje IS,tak z jeho postoje v rozhovorech s ním je to víc než zjevný)

Adelheid (1969)

Excelující Čepek (v čem tenhle člověk neexceloval?). On se pro tyhle role narodil. A jak už tady bylo párkrát řečeno, je škoda,že je film v barvách. Protože ten černobílej konec je naprosto dokonalej. 85%

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Příjemným překvapením je Josh Brolin, sice nechápu, proč to zase nevzal Clive Owen, ale dobře. To bych ještě překousl. Eva Green jako femme fatale, nemám jedinou výtku.Tenle příběh totiž utvořil celej film. Zbytek byla docela nuda. Docela dost nuda. I Mickey se moc nepředvedl. V jedničce co slovo, to perla. Tady? Dvě dobrý hlášky za celej film. Podruhé už se na to nepodívám. 50%

Annabelle (2014)

Nic novýho pod sluncem. Ale.....vodporně hnusná panenka (tohle fakt někdo sbírá?), metrosexuální táta na plnej úvazek Ward Horton a sympatická Annabelle Wallis. Má to fajne atmosféru a třetí hvězdu sem vytáhl za rohatýho na schodech. Bezva scéna. 60%

Wer (2013)

Turek,žid a krásná blondýna chytají rumunskýho vlkodlaka ve Francii. Kde sakra sehnali dvouapůlmetrovýho frajera? Hvězda za casting, druhá za to, že vlkodlaky nikdo netočí a třetí za to, že si Werewolf libuje v trhání čelistí. Příjemná oddechovka. 60%

Birdman (2014)

Pseudoartová supersračka. Monology a i dialogy tak dlouhý a nudný, že bych se z toho začal řezat do ruky. Keaton nesympatickej jako vždy. Herecky upadající Norton. Jedna hvězda za Emmu Stone a její velký oči. 15% Zajímavé komentáře : Special One, Rosaviva, Anicin a samozřejmě Verbal

Hlasy (2014)

Dafuq did I just watch? Brutálně jedlá úchylárna. Nečekal jsem od toho vůbec nic a dostal jsem spleť žánrů v jednom filmu. Psychopřiteplalej Ryan v růžových monterkách má velkej problém. Moc si neuklízí, natož po svých mazlíčccích a občas,ale fakt jen občas si schová uřezanou hlavu do lednice. Konečně dostává prostor hláška :" nechtěně jsem na ni spadl s nožem v ruce a když jsem se chtěl omluvit, tak jsem jí ještě desetkrát bodl". Videoklip na konec jako bonus. 80% P.S: Mr.Whiskas je výbornej ! "Pusť mě ty zmrde, nebo Ti naseru do ruky" :)

Rope a Dope (2013)

To je prostě výborný! Erica si dokážu představit v celovečeráku. 100%

Rope a Dope 2 (2015)

Myslím že dvojka je o krapet lepší jak jednička. Je to sranda,mazec hudba a fighty jsou super !!! 100%