Legenda o drakovi (2015)

Příběh o drakovi. Jeho dilema zda být člověkem či drakem, ještě těžší rozhodování, když se zamiluje...ruské pohádky nemám v lásce a ani tato mě neuchvátila, ale hudba pěkná.

Malý princ (2015)

Lituji, že jsem si knížku ještě nepřečetla, i když mi ji už dost lidí doporučilo a po shlédnutí filmu už si ji musím koupit. Bavilo mě to od začátku až do konce, líbilo se mi zpracování, že už dříve spisovatel věděl, jak snobský bude současný život!?! Jsem nadšená!

Marťan (2015)

To byla, ale PECKA. Skoro jsem celý film napětím ani nedýchala. Nejen, že to bylo napínavé, ale i vtipné a po celou dobu jsem mu fandila, aby to dobře dopadlo a vždy se muselo něco posrat. . .toto se fakt povedlo!!! A film Gravitace se může jít zahrabat.

Méďa 2 (2015)

"V noci na tebe vybalím 50 odstínů medvěda." Aneb jak se žení medvěd a pak chce mít dítě, ale musí nejdřív soudně dokázat, že není věc, ale živá bytost.

Most špiónů (2015)

Jen Tom Hanks se na tyto role hodí nejvíce a role právníka mu zde fakt sedla. Fandila jsem mu, aby to, v čem pevně věřil jen on sám a nikdo jiný, vyšlo. Steven Spielberg opět nezklamal. Závěr filmu se zakončí dokonalou hudbou.

Nezapomenutelné Vánoce (2015) (TV film) odpad!

Vánoce na letišti a v hotelu. Kouzlo Vánoc jsem absolutně nevnímala.

Pod (2015)

Bu bu bu, co to tam v tom sklepě máte hezkého? Moc pěkný vládní experiment, ale škoda, že ho tam nebylo více a méně histerie na začátku.

Popelka (2015) (pořad) odpad!

Docela ubohý a trapný kritizovat někomu šatník. A nejhorší je tam ten týpek, co neumí ani česky a myslí si, že má nejlepší vkus a snaží se vnutit svůj styl a názor, co je IN a co je OUT. Kdyby ten pořad byl spíše o doporučení co by měl mít každý šatník a jak každý kousek nosit a co k němu, tak ro beru, ale kritizovat??? . . .odpad všech odpadů...

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Čarodějnice byla fakt krutá, aji bych se ji bála. Vin Diesel byl k sežrání, co si budem povídat :-) ALE mohl být více akčnější a drsnější. . .mohlo tu být méně současnosti, více minulosti, více fantasy, atd. A proto jen dvě *, škoda.

Převrat (2015)

Na začátku jsem si říkala:"Už se začne něco dít?" A jak jsem řekla, tak se dělo a to doslova. . .a pak jen přemýšlíte, co byste dělali vy na jejich místě. Skvělý, napínavý thriller.