Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Celkem zábavné, jen ten smích by měl být tam, když je to opravdu k smíchu. Mám ráda Amandu a s Jennie jim to fakt sedlo. A když se objeví idol Luke Perry, tak je o zábavu postaráno.

Jak na věc (2002)

Jednou za čas si to ráda pustím a nikdy nezklame. Komedie, romantika, drama... vše v jednom a navíc skvěle povedené obsazení.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Šéf Horatio s nakloněnou hlavou a s upřímným pohledem má vždy poslední slovo, líbí se mi jeho empatické chování a jeho tým jak se skvěle doplňují a k tomu hudba je taky super. Rozhodně lepší než Vegas.

Láska s výstrahou (2002)

Hught Grant jako vždy gentleman, kterého by žádná neodmítla. Sandra Bullock pro něj pracuje ve dne v noci, nejdříve jako asistentka, pak kamarádka, nakonec z toho je láska. Mě se to líbí, pohodová a romantická komedie.

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Ošklivka Betty trochu jinak, tady teda musim podotknout, že Valentína byla hezčí tlustá než vychrtlá. Telenovela překombinovaná a z toho žvatlání i bolela hlava. Nedívala jsem se na všechny díly, to se nedalo. A nikdo tam ani nebyl sympatický.

Najděte stopu (2002) (TV film) odpad!

Nejslabší, nejnudnější film s Lindsay. Ani jsem se nedodívala.

Osudové léto (2002) odpad!

Dlouhá nekonečná nudná sračka bez napětí a akce. Vůbec nic jsem tam nenašla.

Santa Claus 2 (2002)

Jak Santa hledá manželku a na Severním póli se vše obrátí vzhůru nohama...kapku horší než jednička, ale i tak jsem se nenudila.

Vykoupení ducha (2002)

Proč tak nízké hodnocení? Film má dojemný příběh. Chytlo mě u srdíčka.

Znamení (2002)

Lehké, nenáročné a napínavé scifi s mimozemšťany.