Dark - Konce a začátky (2019) (epizoda)

Tak tohle jsem nečekala, ale zároveň bych byla naštvaná, kdybych to nedostala :D

Dark - Bílý ďábel (2019) (epizoda)

Další hodina deprese, že co se stalo, nezměníme. Bojím se finále, že to bude další hodina deprese  :(

Dark - Nekonečný cyklus (2019) (epizoda)

Sledovat jiný seriál než Dark, tak se na tenhle díl těším. Ale tohle bylo prostě krutý a dost věcí začalo dávat smysl ještě víc... :(

Dark - Ztráty a nálezy (2019) (epizoda)

Spousta informací, hodně věcí začne dávat smysl. Dokonalé! :)

Dark - Cestovatelé v čase (2019) (epizoda)

Ohledně tohohle seriálu je fajn, že jsem trochu pomalejší. Protože narozdíl od všech místních geniálních mozků, já ten konec nečekala :D

Dark - Duchové (2019) (epizoda)

Asi zatím nejemocnější díl postavený na dialozích vždy těch správných postav. Skvělý.

Příběh Popelky (2021)

Otázka za milion: Co tím chtěli tvůrci říct? Už jenom úvod, kdy se poprvé ukáže naše Popelka, nedává smysl. Holka má svůj vlastní ateliér, ale po hudebním čísle se dozvíme, že nebýt lásky k jejímu mrtvém otci, není bezďák. Ale tohle asi nebude dávat smysl až do konce úplně celé, že? A princ? Ten hledá babu? Ví to jistě? Na mě vážně působil, že hledá spíš prince  :( pochopila jsem, že film chce vzít každý stereotyp příběhu, který malým holčičkám pohádky tlučoudo hlavy. Problém je v tom, že většina oněch správně výchovaných holčiček časem pochopí, že to je jenom pohádka, a není to život. Ale tohle je pojato až moc agresivně. Moc se tlačí na feminismus, až se to bude tomu, kdo je napůl cesty, zdát směšný. Protože princ je sobeckej vůl, kterej si nabalí holku, která chce dělat kariéru. A stejně to končí tam, kde to končí. Takže...k čemu to bylo? **** Ale jednu věc z filmu bych zavedla hned. To kouzlo na podpatky  ;) **** Nevěděla jsem jednu věc. Že to bude zároveň muzikál. To mi nevadilo. Vlastně to mi na filmu vadilo nejmíň. Covery fakt seděly do děje a vždycky když byl mash up, tak to bylo taky v pohodě. Ale to film nevytáhne. Asi bych se snímkem měla menší problém, kdyby vymysleli novou pohádku a nejmenovalo se to Popelka. **** A proč Popelce furt říkali, že je od popela a špínuška, když od popela nikdy nebyla a měla celou dobu dokonalý make up? :D

Dark - Temná hmota (2019) (epizoda)

Dost cestování časem a dost svěřování tajemství, aby si jeden řekl, že chce další díl, protože musí vědět, co bude dál. Opět skvělé  :)

Dark - Začátky a konce (2019) (epizoda)

Po trochu delší pauze, která byla třeba, druhá série. A jsem stále nadšená. Sice se začíná hodně pomalu, ale není kam spěchat. Vždyť je jenom šest dnů do apokalypsy!

Navzdory smrti (2021) odpad!

Jamie King je fajn, proto jsem do filmu šla. Že to bude peklo mi došlo už během scény s policajtkou v autě. A nemá to nic společného, že jsem ve stejný den viděla film Hard Kill a už se mi z toho kačera dělalo blbě. Ta spí s kym? Tohle nikdo, pokud nechce vytvořit kategorii filmu zéčko, přece nemůže obsadit. Po úvodním šoku jsem se ale oklepala, nabrala síly na zbytek a s radostí dala odpad. Sorry, Jamie, není to ale tvoje vina. Tys na tom byla nelepší, ale voni ti to zkazili :( Update: beru zpět, už jsem si našla, s kym spí, takže chápu  ;)