Nezvěstná - A & B (2017) (epizoda)

Vata mě nebavila. Podstatné věci se začnou dít až v posledních deseti minutách, které to částečně vynahradily. Tentokrát slabé.

The Punisher - Jidášská koza (2017) (epizoda)

Jo, tak tohle bylo všema deseti. Až mám trochu strach z dalšího dílu. Tohle bude ještě hódně zajímavý...

Runaways - Destiny (2017) (epizoda)

Ve třetím díle se toho stalo hodně, ale podstatné věci až na konci. Ale i tak hodnotím jako velice povedené.

Runaways - Rewind (2017) (epizoda)

Pilot z pohledu druhé strany, plus spousta dalších otázek. Doporučuji vidět první a druhý díl za sebou. Jsem zvědavá na třetí, když bylo vysíláno najednou.

Runaways - Reunion (2017) (epizoda)

Nerada hodnotím piloty, protože buď to vyjde a jde se na další další, který stejnou mírou nadchne nebo v horší variantě zklame. Nebo to pilotem končí. V tomhle případě slušně rozjetý příběh, kde pilot obsahuje dost, aby bylo lehce naznačeno s tím, že se příběh zatím dost dobře rozjíždí. Plus skvělé obsazení rodičů. Nemohu srovnávat s předlohou, když u nás nevyšla, ale pokud se jí drží, tak děj do budoucna zklamat nemůže (Vaughan).

The Punisher - Gunner (2017) (epizoda)

Další skvělá epizoda, která drží stejné tempo jako předchozí, a já jsem za to ráda. Závěr v lese epic, zase jsem měla pocit, že tam jsem. Karen mě štvala o trochu míň (muj problém s herečkou se táhne už od True Blood). A scéna z hotelu byla taková ek. Kdyby tam nebyla, tak to se mnou udělá víc než tohle.

The Punisher - Doplnění zásob (2017) (epizoda)

Finálové vrčení broučků bylo super stejně jako závěrečná honička. Něco takhle dobře natočenýho jsem neviděla už hodně dlouho.

The Punisher - Kandahár (2017) (epizoda)

První rande s novým kámošem, flashbacky, válka a její následky. Na tu následkovou linku jsem se těšila v seriálu hodně. Bod navíc za kameru v poslední části flashbacku. Jako bych tou pěstí dostávala já sama a i bez nějakýho zapráskanýho 3D. Celkově se to ve mě sevřelo.

The Punisher - Dva mrtví muži (2017) (epizoda)

Částečně se dostáváme jak Frankovi, tak Microvi pod kůži. Tempo vyprávění mi naprosto vyhovuje a doufám, že se nezmění.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tehdy v kině byl tenhle film zážitek a na petice proti Affleckovi jsem zapomněla po pár minutách. Ale nebudu lhát, film jsem si zamilovala ještě víc v delší verzi. Tomu říkám orgasmická podívana rozměrů spektakulárního spektáklu bez toho aby vznikla blbost. Vznikla úchvatná podívaná, která udržela mou pozornost každou (i prodlouženou) minutu.