Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
hana86
Hana Vondráková
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Sci-Fi
Fantasy
Thriller
Dobrodružný
film
USA
Čína
Hongkong
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hunger Games
(2012)
X-Men: První třída
(2011)
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
(2014)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
(2006)
Piráti z Karibiku: Na konci světa
(2007)
Avengers
(2012)
Logan: Wolverine
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno