Pošli to dál (2000)

Všechno bylo tak divně umělé... Ale je fakt, že tomu pocitu mohutně přidával dabing, takže možná až (když) to uvidim v originále hodnocení ještě zmením.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nevim, nikdy mě to moc nebavilo. A navíc všechno shrábne zase milá, hodná, nudná andělská blondýnečka. Pche.

Nefňukej, veverko! (1988)

Nevim proč, ale jako malá jsem se toho filmu strašně bála.

Zatracení (2002)

Révai prostě není a nikdy nebude dobrej herec

Bota jménem Melichar (1983)

V mém okolí kdysi na základní škole patřil tento film ke kultům. Nikdy jsem nepochopila proč

Dva lidi v ZOO (1989)

Nevim proč, ale z tohohle filmu jsem jako malá mívala strašný noční můry

Sheena (2000) (seriál)

nostalgické dvě

Poslední plavky (2008)

Ale docela jo. Po přípravě na čsfd sem čekala uplnou s..čku a proto mě to docela příjemně překvapilo. Čtvrtníček pobavil, na Kristínu se hezky koukalo, nestěžuju si. Takový letní unavený maličko nudný poležení u vody s trochou hmyzí havěti.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Tak to snad ne:) To bylo trochu moc. Naprostý klišé tu, naprostý klišé tam, co na tomto filmu bylo původní vůbec netušim. Vykrádačka všeho možnýho od Indyho po Kill Billa. Čekala bych, že to bude aspoň pořádná sranda, co se absolutně nebere vážně, ale ani to tak uplně nevyšlo. No občas sem se zasmála, ale bohužel hlavně těm "akčním" scénám, krásně věrohodným počítačovým efektům a hudbě co tak skvěle dotvářela atmosféru. Jo a ještě padoušský pohledy Kyla MacLachlana mě dostaly:)

Václav (2007)

Docela uspávající, nezáživné, zmatené (ve smyslu míchání atributů z různých období). Ale jsem ráda, že se v kině po dlouhé době objevila pro mě krásnější ze sester Norisových.