Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Obavy, že by Ben Affleck nebyl vhodným "kandidátem na Batmana" se v žádném případě nenaplnili a já jsem měl spíše pocit, že jsem naopak viděl jednoho z nejlepších Batmanů. Temnější podání příběhu, to je to čeho by se měli tvůrci určitě držet. Některé herecké výkony mne zaujali např. Jesse Eisenberg. I když velký fanda komiksovek nejsem, tak i přes to musím dát 4 za snahu. Hodnocení: 79%

Imperium (2016)

Celou dobu mne film držel v napětí proto mne mrzel možná trochu nevyužitý potenciál. Hodnocení:75%

Jean-Claude Van Johnson - Pilot (2016) (epizoda)

Celkem sranda, udělat si legraci sám ze sebe umí málokdo, takže za to hvězda navíc😄. Hodnocení: 80%

Jedna noc (2016) (seriál)

Seriál dokoukán a opravdu mne chytil a nepustil Turturro, Ahmed, Williams i Karan bravurní výkony, ale i vedlejší role bravurně podané Hodnocení: 93%

Miliardy (2016) (seriál)

Damian Lewis se stává jedním z mých oblíbených herců, skvělý byl v Homeland i zde. Po celou dobu série jsem se těšil na další díl. Dvanáctý díl měl ten samý efekt a budu se tak těšit co tvůrci vymyslí v dalším pokračování. Hodnocení 81%

Polednice (2016)

Tak jsem po delší době shlédl něco z našich luhů a hájů nebo v tomto případě spíše polí a chalup. Určité napětí to snad mělo i když polednice na mne ve scéně v koupelně působila jako by jí vytáhli zaprášenou ze skladů v ateliérech z před třiceti let. Nicméně přimhouříme nad triky oči, protože nemáme finance na drahé hollywoodské technologie. Co ale nemáme v "hardwaru" mohlo by se dohnat jinde? Asi bych chtěl moc, ale Aňa na mne působila, že po většinu filmů produkovala úsporné herectví. Samozřejmě přehrávat asi také nemá smysl, ale hrát tak, že to herci/čce nevěříte bohužel také ne. No co už, další kousek ze kterého zbyde pouze vzpomínka na mé rozčarování po zjištění, že starostu nehraje umě namaskovaný Jirka Lábus, ale ve filmových rolích méně známý přesto však kultivovaný Zdeněk Mucha.

Preacher (2016) (seriál)

Šokující, úchylné, demoralizující, přesto originální a skvělé. Hodnocení: 89%

Správní chlapi (2016)

Rádoby komedie, která mne bohužel nijak neoslovila i když místy to nebylo až tak zlé. Hlavním postavám není co vytknout jen ten děj byl pofidérní. Jinak příjemné překvapení pro mne hlavně Angourie Rice. Hodnocení: 60%

Teorie tygra (2016)

Za snahu se musí dát pět. Oddechovka příjemná, lehká ze života, která měla hlavu a patu. Herecké výkony skvělé. Je videt, že i v Českých luzích a hájích jde udělat dobrý film. Hodnocení: 80%

The Boy (2016)

U filmu jsem s napětím čekal co bude, nenašel jsem moment kdy bych se nudil, takže 3 a půl 😉