Narcos (2015) (seriál)

Shlédnuta první série a hlavně díky Mourovi skvělé. Hodnocení:94%

Osm hrozných (2015)

Urputně zdlouhavé, kdy pokud bych nevěděl, že je film je od Quentina tak bych ho asi po hodině vypnul. Nakonec se mu z filmu povedlo vyždímat poměrně slušnou řezničinu. Celkové pojetí s až téměř úchylným závěrem, to bych asi okomentoval slovy "to je prostě Tarantino". Hodnocení: 75%

Padesát odstínů šedi (2015)

Nebylo to strašné, nebylo to výborné, trošku mi přišlo, že to zabil ten otevřený konec, ale budiž. Hodnocení: 67%

Rudyho má každý rád (2015) (seriál)

Předtím než jsem se kouknul sem na hodnocení na databázi tak jsem se docela bavil. Mno budu se muset naučit sem koukat méně :)

Spectre (2015)

Už na tenhle typ pohádky pro dospělé začínám být asi trochu starý. Dlouho jsem se do Spectera přemlouval, nakonec se to i celkem dalo. Jen ten děj zdá se mi být poněkud povědomý. Danieli, děkujeme, stačilo😁 Hodnocení: 72%

Suburra (2015)

Mrazivě strhující podívaná dokreslená skvělou hudbou. Hodnocení: 85%

The Vatican Tapes (2015)

Atmosféra filmu na mě fungovala. Olivia Dudley velmi přesvědčivá. Byl jsem napjatý a bavil jsem se. Hodnocení: 78%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Kvalitní seriál, z mé strany spokojenost. Hodnocení: 79%

Americký sniper (2014)

Co mě skutečně zaujalo až v závěru filmu tak byl casting, který byl výběrem Bradleyho Coopera zvládnut famózně. Měl film upoutal, bavil i dojmul, čili všechny emoce jež si u filmu představuji. Paradoxy se v životě dějí a smrtí "legendy" po splněných životunebezpečných 4 misích, po návratu domů se ta z nejsmutnějších naplnila. Smekám i před režijí Clinta Eastwooda, ale to bych se u tohoto režizéra už po několikáté jen opakoval. Hodnocení: 80%

Babadook (2014)

Napětí fungovalo, ale pro mne tam přeci jen malinko něco chybělo aby si film zasloužil lepší hodnocení. Essie Davis podala slušný výkon.